ecinnilinin gelin ayakkabısının altına isim yazdırmak isteyenler geliverin gari...

anaaam la benim herşey içime doğuyor bende bi sakatlık varya niyseeyvahedigeldismile
sucukmu sucuk ha neyse yavrum ikinizde yiyeydiniz barimis gibide kokar lan oohaoldumsmile
ağşamada bi işkembe lokantasına götürmesin enişte süpriz deyi:tomato:
anladım yalnız enişte yemeyi seviyor bayılırım öyle adamlara iyidir o türler:kedi:

yok kız işkembe içmeyiz biz. balık-rakı severik bizcokacimcoook
düğün sonrası kendimizi bi attık yemeğeki sorma sempatiksalakcinni
sucuk senede bir canım çeker geçen mevzu olduydu ondan almış saolsun:asigim:
sendede bi ecinnililik var hani cemrem bi fal kapayamda baksan aklinialirimsmile

yok kız işkembe içmeyiz biz. balık-rakı severik bizcokacimcoook
düğün sonrası kendimizi bi attık yemeğeki sorma sempatiksalakcinni
sucuk senede bir canım çeker geçen mevzu olduydu ondan almış saolsun:asigim:
sendede bi ecinnililik var hani cemrem bi fal kapayamda baksan aklinialirimsmile

dur ben sana kapamadan bakiimsempatiksalakcinni
yavrum senin için dışın önün yani yolun pek bi açıkboshayallersmile
sana üç dakkamı saatmi desem üç gün değil ama daha kısa pekbi hareket bereket gözüküyo
birde uzun boylu hafif göbekli ama bunu kabul etmeyen kendini sırım sanan

yağışıklı valla içime koyu kumral yada esmer biri doğdu ahanda böle biri
bu adam senin için pek hayırlı şeyler düşünmüyoniyeti bozuk:jeyyar:
fakat sende hiç kaçar gibim gözükmüyonya niyse alsanaalsanasmile
efendiim ben deyim bir yıl sende iki yıl sonra evde küçükcinler peydahlanıyor ikiz olma ihtimali kuvvetle muhtemelsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
at bakem bi yüzlükaklinialirimsmile

dur ben sana kapamadan bakiimsempatiksalakcinni
yavrum senin için dışın önün yani yolun pek bi açıkboshayallersmile
sana üç dakkamı saatmi desem üç gün değil ama daha kısa pekbi hareket bereket gözüküyo
birde uzun boylu hafif göbekli ama bunu kabul etmeyen kendini sırım sanan

yağışıklı valla içime koyu kumral yada esmer biri doğdu ahanda böle biri
bu adam senin için pek hayırlı şeyler düşünmüyoniyeti bozuk:jeyyar:
fakat sende hiç kaçar gibim gözükmüyonya niyse alsanaalsanasmile
efendiim ben deyim bir yıl sende iki yıl sonra evde küçükcinler peydahlanıyor ikiz olma ihtimali kuvvetle muhtemelsempatiksalakcinnisempatiksalakcinni
at bakem bi yüzlükaklinialirimsmile

kız yüzlük köpeen olsun ağzın bal yesin neksel atıyon sempatiksalakcinni
damat esmere dönük valla doru bildin körolmayasıca:1hug:

ecinnimmmmm allah bi yastıkta kocatsın bitanem darısı başımıza işalahhhhhhh boshayallersmile

canlarım düğünüm oldu. kuaförden çok geç çıktık. çok geç kaldık o yüzden isimleri yazmaya vaktim olmadımafoldumben
ama yemin ederim aklımdaydınız. çenebaza sorabilirsiniz.düğünümün en önemli insanıydı çenebazım.ona ailece dua ediyoruz.o olmasaydı bu kadar güzel olmazdı.
hesabımız evde 2 saat vaktim olacağıydı.isim yazma,yemek yeme,kahve içme vs gibi düşünmüştük. ama çok geç kaldık. isimleri yazamasamda dualarımda oldunuz..

düğünün umduğumdan güzel geçti..herşey çok güzeldi.siz benden daha güzel gelin olun,daha mutlu olun tez zamanda kavuşun sevdiklerinize.herşey gönlünüzce olsun..ayakkabımın altında değil gönlümdeydiniz....
canımsınız:asigim:a.s.

Ecinnim bir ömür boyu mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın inşallah :nazar:
Bebeninde güzel haberlerini de alırız buradan :ecrin_bebek:
Sağlıkla ve mutlulukla kalman dileğimle yerimseniben

ecinnimmmmm allah bi yastıkta kocatsın bitanem darısı başımıza işalahhhhhhh boshayallersmile

oy canım amiin :Saruboceq:
tez zamanda sende kavuş sevdiğine herşey gönlünce olsunŞeniz

Ecinnim bir ömür boyu mutluluklar dilerim bir yastıkta kocayın inşallah :nazar:
Bebeninde güzel haberlerini de alırız buradan :ecrin_bebek:
Sağlıkla ve mutlulukla kalman dileğimle yerimseniben

aminnn canımmmmŞeniz çok teşekkür ederim:kedi:

canlarım düğünüm oldu. kuaförden çok geç çıktık. çok geç kaldık o yüzden isimleri yazmaya vaktim olmadımafoldumben
ama yemin ederim aklımdaydınız. çenebaza sorabilirsiniz.düğünümün en önemli insanıydı çenebazım.ona ailece dua ediyoruz.o olmasaydı bu kadar güzel olmazdı.
hesabımız evde 2 saat vaktim olacağıydı.isim yazma,yemek yeme,kahve içme vs gibi düşünmüştük. ama çok geç kaldık. isimleri yazamasamda dualarımda oldunuz..

düğünün umduğumdan güzel geçti..herşey çok güzeldi.siz benden daha güzel gelin olun,daha mutlu olun tez zamanda kavuşun sevdiklerinize.herşey gönlünüzce olsun..ayakkabımın altında değil gönlümdeydiniz....
canımsınız:asigim:a.s.

ay cnmm öle güsel şeyler yazmışsın kiii isimleri yazmadın diee kızamıcaz artık sana :kedi: ins çok mutlu olursunuz cnm evinizden huzur ve bereket hiç eksik olmasınnn mutluluklarrrr ecinnicimmm :1hug: darısı başıma boshayallersmile

kıssss fascination yazmayı unutmayın ne zaman gelin olacağım belli olmaya bilir ama benide yazın aa yazıklar olsun demiyim yani:çok üzgünüm:

X