ecinnilinin gelin ayakkabısının altına isim yazdırmak isteyenler geliverin gari...

Çeneninkini çıkmaz bi kalemle yazsın ,üstüne de japon yapıştırıcısı sürsün sempatiksalakcinni

bende istiyorummm yaa 2 sene varr daha ama nolur nolmazz belki daha erkene alınır bayanssulusmile

D ı L A R A

benide yazın puzzle yapımından anlayan biri olsun kısmetse
şimdiki kociş anlamıo bişi beni deli edio belkim o bana yardımcı neyim olur
kaydirigubbakcemile3

evlenmek isteyen bu kadarmı hatın var toplaşınnn bakim çabıhhh aklinialirimsmile

Çeneninkini çıkmaz bi kalemle yazsın ,üstüne de japon yapıştırıcısı sürsün sempatiksalakcinni
kız çeneyi ben kurşun kalemlen en silinen yere yazcam yoksa yandık kızım başımıza kalcak. hatta ben düğünde ona kısmet bulcam sempatiksalakcinni

çeneyi topuk kısmına bide tebeşirle yazsın ecinnili
kaydirigubbakcemile3

çeneyi bu düğünde verdik verdik sempatiksalakcinni
benide yazın uleyn:icecream:
cinli en silinmeyecek yere yaz beni :icecream:

kız seni yazmam mı hiç en iç kısma silinmeyecek şekilde yazcam sempatiksalakcinni ayakkabımda ömrübillah kalcak adınsempatiksalakcinni

bende istiyorumm benide yaz cancucumm:)
benim düğünümde listeyi aynen yazarım ayakkabımın altına:))

ayakkabının altında yer kaldımı kızlar, beni de yazın "TÜLAY" ama öyle kenarda köşede kalmayım, malum acelem var, yaş ilerledi :lepi:

benimde adımı yazar mısın umutsuz vakayımda birazcık -tatlicadiarzu- ismim tuğba şimdiden hayırlı olsun a.s.

kız seni yazmam mı hiç en iç kısma silinmeyecek şekilde yazcam sempatiksalakcinni ayakkabımda ömrübillah kalcak adınsempatiksalakcinni

ben kendimi sana saklıyordum aklinialirimsmile
Aldattın beni ondan silinmesin:gitme:
yanlız sana ayakkabı değil palet gerekecek :roflol:
bu kadar ismi nasıl sığdırcan :roflol:
sağına soluna her yanına yazdır :roflol:
ceyarıda yazalım :roflol:

ah canlarımm ne çok bekar kıs varmış boşwerin kıslar bekarlık sultanlıktır:jeyyar:

X