Echomar Cevat Bayrak deneyimleriniz.(tüp tıkanıklığı)

Ben yumurta takibi yaptırdığım için biliyorum yoksa bilemezsin

Herseyin bir zamanı var işte canım benim tedaviler bile olmadı sonra kendiliğinden oldu nasip kısmet
Bende zamana nasip isine inan biriyim sadece diyorum ellimdem geleni yapacagim ve bekleyecegim n guzel olmus iyi ki olmus

Ne oldu gittiniz mi Cevat hocaya acildimi tupleriniz?

Ne oldu gittiniz mi Cevat hocaya acildimi tupleriniz?
Evet gittim gecen cuma ve sol tüpüm acildi cok sukur agladim mutluluktan ama sag ameliyatla bile acilmaz dedi kendini ameliyat ettirme bosuna dedi.
Aslinda ben yazdim tupum acildiiiii diye ama baska sayfaya sanirim

Son düzenleme:
Evet gittim gecen cuma ve sol tüpüm acildi cok sukur agladim mutluluktan ama sag ameliyatla bile acilmaz dedi kendini ameliyat ettirme bosuna dedi.
Aslinda ben yazdim tupum acildiiiii diye ama baska sayfaya sanirim
Benimde sol tüpüm kapalıydı Aşılama yaptırdım maalesef olmadı. Geçen eylül ayında Cevat hocaya gittim benimde açıldı çok şükür. 6 ay süre verdi filimden sonra gebe kalanlar oluyor dedi. İnşallah bizlere de nasip olur

Ayy insallah insallah bende cok umutluyum birde prp yaptirdim pazartesi rezevim dusuk diye bakalim
Daha yeni sizin de simdi iki tüpte acik sansiniz daha cok var benim sadece sol ô yuzden hangi taraftan yumurtladigimi bilmiyorum

Bende zamana nasip isine inan biriyim sadece diyorum ellimdem geleni yapacagim ve bekleyecegim n guzel olmus iyi ki olmus
Aynen bende öyle diyordum ben elimden geleni yapayım da gerisi Allah’a kalmış
Benim en çok faydasını gördüğüm spor yapmak oldu bu arada

Aynen bende öyle diyordum ben elimden geleni yapayım da gerisi Allah’a kalmış
Benim en çok faydasını gördüğüm spor yapmak oldu bu arada
Aslinda bende yapiyorum yoga île ugrasiyorum uzun zamandir bakalim faydasi bana da olur umarim. Vitamin kullaniyor muydun veya yemeklerde dikkat ettigin oldu mu ?

Aslinda bende yapiyorum yoga île ugrasiyorum uzun zamandir bakalim faydasi bana da olur umarim. Vitamin kullaniyor muydun veya yemeklerde dikkat ettigin oldu mu ?
Süper
Vitamin uzun bir süre kullandım şeker un karbonhidrat azalttım birde incir kürü yapmıştım internetten araştır bak

Süper
Vitamin uzun bir süre kullandım şeker un karbonhidrat azalttım birde incir kürü yapmıştım internetten araştır bak
Incir küru biliyorum ama prolaktini de yükseltme riski varmis benim zaten inip cikiyor ô yüzden endiseliyim fakat gunde iki tane falan yerim artik oldugu kadar

Incir küru biliyorum ama prolaktini de yükseltme riski varmis benim zaten inip cikiyor ô yüzden endiseliyim fakat gunde iki tane falan yerim artik oldugu kadar
Aaa evet kürler herkese uygun olmayabiliyor tabi en iyisi bol spor sağlıklı beslenme gerisini Allah’a bırakmak canım

Ben de samsundan gideceğim umarım acilir ikisi de tikanik çünkü

Ben samsundan gideceğim umarım istediğim sonuca ulaşırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…