Echomar Cevat Bayrak deneyimleriniz.(tüp tıkanıklığı)

Bende pkoluyum ama yumurtam kendiliğinden gelişebiliyor bilmiyorum walla 3 senem gitti bu sene gelemicem olursa belki seneye oda nezaman olur bilmiyorum işten dolayı kolay kolay izin alınamıyor hayırlısı olsun
Hakkımızda hayırlısı,en güzeli olsun inşallah

Benim tüp sorunum yoktu , ilk hsg memleketimde müthiş acılı geçti , tüp bebek doktorum sonucu beğenmeyince Şişli echomarda Cevat bey yaptı işlemi bu defa . O kadar şeker bir insan ki , hatta hocam KK da çok meşhursunuz dedim güldü. Bir de çoraba kadar soyduruyorlar , ayağınıza pedikür yapıp gidin, tavsiyem

Ay içim açılıyor yorum geldikçe
Çok sevindim sizin adınıza. İnşallah benimde tüplerim açılır,acıdan ağrıdan da geçtim inanın.

Merhaba size bir sorum var
Daha önce gebe kalmamış düşün yapmamış birinin tipleri tıkalı olabilir mi bu durum bununla ilgili mi sizce.
Dr senin tuplerin neden kapalı olsun ki düşüğün yok vs dedi. Bende haftaya cektirecegim kısmetse. Bu arada hsg sonrası gebelik oluştu mu sizde

Ben hiç doğum, düşük,kürtaj yaşamadım.
Ve iki tüpüm de tıkalı. Doğuştan bile olabiliyor ki.
Doktor böyle mi dedi gerçekten?

Merhaba benim çikolata kisti geçmişim vardı daha önce hiç doğumda yapmamıştım hiç hamile de kalmamıştim yaşımda 20ydi o zaman kesinlikle doktoru değiştirin doğum yapmakla tıkanıklığın ne alakası varmış acaba rahimde olan herşey ultrason ile görünmüyor hamile kalmayı düşünüyorsanız hsg cektirmeniz şart benim eşin sperm sorunu var o yüzden kalamiyorum

Ben hiç doğum, düşük,kürtaj yaşamadım.
Ve iki tüpüm de tıkalı. Doğuştan bile olabiliyor ki.
Doktor böyle mi dedi gerçekten?
Evet cektirelim kesinlikle dedi fakat tiplerinin kapalı olduğunu sanmiyorum dedi. Benimde 1 yıldır oluşmuyor. Eşimde sıkıntı yok amh degerim düşük..reglim de düzenli pco vs de değilim. Acaba dedim bana katkısı olmayacak bir film için mi hsg çektirecegim..

İnşallah sonuç güzel olur ama tek sebep düşük kürtaj değil.
Enfeksiyon, doğuştan da olabilir. Mutlaka çektirin.

Merhaba 9 kere tup bebek denemesi sonrasinda cevat hocaya gittim ve tupumun acik oldugunu soyledi oysa baska doktor kapali demisti hatta laparoskopi oldum tek tarafimin sadece %25 acildigini soylemisti. Velhasilkelam cevat hocaya gittim ve iki ay sonra hamile oldugumu ogrendim. Kendisi demisti benden sonra hamile kalanlar oluyormus diye ama umitlendirmekte istemedi hakli olarak. Bende o an o kadar denemeden sonra hamile kalacak son kisiyim diye esimle dalga gecmistik hatta suan bir aylik cok tatli bir kizim var. Insallah isteyen herkese versin Allahim. Bu arada sifir agri oluyor film cekerken.

Merhaba ben gittim cevat hocaya 0 agri oluyor sadece suyu hissediyorsunuz oda agri yapmiyor gercektende isinin ehli.

Merhaba ben gittim cevat hocaya 0 agri oluyor sadece suyu hissediyorsunuz oda agri yapmiyor gercektende isinin ehli.
Çok sevindim gerçekten kendisiyle konuşmuştuk banada öyle dedi ağrı olmayacak dedi en fazla adet ağrısı gibi hissedersin demişti ben daha çekilemedim tabi ama giden birinden böyle duymak hem içimi rahatlattı hemde çok iyi doktor gerçekten çevremden giden çok vardı inşallah temiz çıkmıştır sonuçların canım

mErhaba bende yurt disinda yasiyorum sirf cevat hoca icin gittim istanbula ve hamile kaldim kesinlikle tavsiye ederim.

Kesinlikle agri olmuyor gonul rahatligiyla gidebilirsiniz. Evet hamile kaldim hocadan sonra 9 defa denememden sonra hemde. Insallah sizde benim gibi gittikten sojra hamile kalirsiniz

Kesinlikle agri olmuyor gonul rahatligiyla gidebilirsiniz. Evet hamile kaldim hocadan sonra 9 defa denememden sonra hemde. Insallah sizde benim gibi gittikten sojra hamile kalirsiniz
İnşallah tatlım bana da dua et hamilelerin duası kabul oluyormuş

Allah nazardan korusun maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…