ebay

xxyyxxyyx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2013
205
1
Arkadaşlar ebaydan alışveriş yapanınız oldu mu yurt dışı olduğu için güvenli midir ödemesi nasıldır malları kaliteli midir çok güzel şeyler var ama korkuyorum almaya

Arkadaşlar ebaydan alışveriş yapanınız oldu mu yurt dışı olduğu için güvenli midir ödemesi nasıldır malları kaliteli midir çok güzel şeyler var ama korkuyorum almaya

canim en güvenilir online alisveris sitelerinden biridir ebay.. ben almanyada yasadigim icin sürekli kullaniyorummmm!!! :)

canım öncelikle çok teşekkür ederim cevapladığın için ya mesela bi hırka 15dolar filan nasıl bu kadar uygun fiyatlı oluyor bir de nelere dikkat etmeliyim nasıl oluyor ödeme :KK43:

canım öncelikle çok teşekkür ederim cevapladığın için ya mesela bi hırka 15dolar filan nasıl bu kadar uygun fiyatlı oluyor bir de nelere dikkat etmeliyim nasıl oluyor ödeme :KK43:

canim o ürünler japonya gibi ülkelerden geldigi icin ve üretim orda cok ucuz oldugundan gördüklerin cogu sey eline ucuz geciyor ama kalitesi gayet güzel oluyor. ama söyle birsey var türkiyede nasil bilmiyorum ama burda misal, cakma bir ürün siparis verdiginde ve o mal gümrüge gecince gümrük senden vergi istiyor.. türkiyedeki durumlari bilmiyorum almanyadan konusuyorum... ödemeyide en güzel paypal üzeri yaparsin, en güvenilir ödeme sekli :)

Gümrük sınırı var 100 Euro, bunun üzeri vergili geliyor. Ama ufak tefek şeyler alsan bile kargosu nedeniyle astarından pahalı gelebilir.

canim o ürünler japonya gibi ülkelerden geldigi icin ve üretim orda cok ucuz oldugundan gördüklerin cogu sey eline ucuz geciyor ama kalitesi gayet güzel oluyor. ama söyle birsey var türkiyede nasil bilmiyorum ama burda misal, cakma bir ürün siparis verdiginde ve o mal gümrüge gecince gümrük senden vergi istiyor.. türkiyedeki durumlari bilmiyorum almanyadan konusuyorum... ödemeyide en güzel paypal üzeri yaparsin, en güvenilir ödeme sekli :)

ya bende çok beğeniyorum ama korkuyrum işte:KK43:

bende bazen alışveriş yapıyorum ucuza bir çok şey bulmak mümkün. Genellikle free shipping olan ürünleri tercih ediyorum. Gelmesi baya uzun sürüyor ama puanı iyi olan satıcıları seçin mutlaka onlar çok ilgililer özen gösteriyorlar

Son düzenleme:
kargosu nasıl?belli ücret mi?
100 euro üzeri alışveriş yapmayacağız ozaman..
Çok karışık bir de İngilizce old. için.Kullanna varsa yardımcı olursa memnun oluruz.payball nasıl elde ediliyor bir de?

X