Düzenli Evimiz & Hayatımız

Teneffus Zili Teneffus Zili Ne yaptın? Yetişti mi?
Yetişmiştir yaa, yabancı da değillermiş. Ne yapacaksın elinde olan birşey değil😑
Of Pinhanım yaa ağladim resmen Allah'tan benim ailem yine onlar moralimi yükseltmeye çalıştılar.🥺
Lahmacun gelmişti fırında da ekstra yemek yapmıştım elektrik geldi gayet güzel pişiyordu herşey yolundayken elektriği ezana yarım saat kala tekrar kestiler.O zaman oturdum ağladım az biraz.
Neyseki atlattık ama bi daha davet veremem bu korku bende travma yaptı resmen.🥴😣
Hakkımı da helal etmedim başka zaman mı yoktu iftar vakti kesip kesip çalışma yaptılar.

Of Pinhanım yaa ağladim resmen Allah'tan benim ailem yine onlar moralimi yükseltmeye çalıştılar.🥺
Lahmacun gelmişti fırında da ekstra yemek yapmıştım elektrik geldi gayet güzel pişiyordu herşey yolundayken elektriği ezana yarım saat kala tekrar kestiler.O zaman oturdum ağladım az biraz.
Neyseki atlattık ama bi daha davet veremem bu korku bende travma yaptı resmen.🥴😣
Hakkımı da helal etmedim başka zaman mı yoktu iftar vakti kesip kesip çalışma yaptılar.
Ay kötü olmuş yaa.
Davetlerde de ille fırınla işi oluyor insanın.
Zorunlu birşey miydi acaba, iftar zamanı kesmek de kötü olmuş yani😠
Geçmiş olsun diyelim😊Bu da bir anı olarak kaldı,kendi ailenmiş sıkma canını.
Gerçi insan kendi ailesini de özenerek ağırlamak istiyor 😉 Ama olsun. Geçmiş gitmiş.
Allah kabul etsin iftarını 🥰

JES JES jesikooooo görüyorsan bak aldığın leke çıkarıcı. Mis gibi yaptı

Yoksa bu sen misin diye sorayım 🙈 benim dersen seni abartılı bi şekilde övücem çünkü 😂

Merhabalar kızlar
İyi pazarlar
Gece oğlumu acile götürdük, ağzında büyükçe bir aft vardı, bebeğim o yüzden asla yemek yemiyor demekki.
Artık onu da görünce götürdük, antibiyotik verdiler
Annemlerde kaldık gece.
Şimdi evime geçtim.
Kızlar spora gitti.
Oğluşa zar zor birşeyler yedirdim
Şimdi etrafı toplayacağım.
Kuruyan nevresimler duruyor, toplarım.
Akşama da eltime iftara davetliyiz.
Nasıl olacak bilmem 🥺
Başka şehirdeki eltimler de geldi, birlikte olacaktık ne güzel. Ama belki de gitmeyiz.
Oğluşun gidişatına bağlı 😑

Evi barkı toplayayım.
Herkese iyi, huzurlu pazarlar.
Ve sağlıklı 🤲🏼😑

Ay kötü olmuş yaa.
Davetlerde de ille fırınla işi oluyor insanın.
Zorunlu birşey miydi acaba, iftar zamanı kesmek de kötü olmuş yani😠
Geçmiş olsun diyelim😊Bu da bir anı olarak kaldı,kendi ailenmiş sıkma canını.
Gerçi insan kendi ailesini de özenerek ağırlamak istiyor 😉 Ama olsun. Geçmiş gitmiş.
Allah kabul etsin iftarını 🥰
Sağol canım.🥰
Yok çalışma yapıyorlar zorunlu ama bu kadar uzun saat olması kötü oldu.

X