Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ne olur n e olmaz aldım bugünde beklicem
Uzun süredir tobeliim evde test yapmaya ama ikisindende aldım .dau ediom hangisi hayırlısıise eğer gebe deglsem sağlık li regl olayım diye bu gece de beklicem yarın sabh yaparım artık

Eklentiler

• IMG20230414152724.jpg
    IMG20230414152724.jpg
    115,4 KB · Görüntüleme: 28
  • IMG20230414152713.jpg
    IMG20230414152713.jpg
    90,5 KB · Görüntüleme: 26
Ne olur n e olmaz aldım bugünde beklicem
Uzun süredir tobeliim evde test yapmaya ama ikisindende aldım .dau ediom hangisi hayırlısıise eğer gebe deglsem sağlık li regl olayım diye bu gece de beklicem yarın sabh yaparım artık
Hadi inşallah

JES JES canimmm bu akşam yemek yok sadece
ezogelin çorbası var

Kahvaltı hazırlamayı düşünüyorum
Menemen
Zeytin
Peynir
İncir reçeli
Yeşillik tabağı reyhan, taze nane ve maydanoz
Salatalık
Çay
Hurma
Su
Pide

Allah bereket versin
Arada keşke bende öyle yapabilssm ama illa yemek istiyolar 🥴
Şimdi giriscem bende 😅

Hiç takılmam böyle konulara tubisim sen kendini nasıl rahat hissediyorsan, öyle hitap edebilirsin . ..canım penyez abla ..

Olurmu öyle şey kuzum :KK19: içinden ne geliyorsa onu de hiç sorun değil bişey demek zorunda da değilsin ben takılmam 😘
Canlarım ballarim Allah razı olsun bilemeden saygısızlık yapmak istemem o yüzden yazmak istedim
♥️♥️🌹♥️

Ya gercekten ben inanamıyorum okuduklarima.o kisiye soyluyorum biraz utanma ahlak edep varsa bu topigi terket.ama yok gitmiceksen sana yazdigim yada yazacagim hic biseyi helal etmiyorum.
Site kurallari hakkinda fazla bi bilgim yok ama bu aramizdaki kisiyi bize bildiremezlermi?

Bonus Bonus canimmmm :KK60: yüreğini sevdiğim kadın neredesin sen tatlı dillim güler yüzlüm ey ceylan gözlüm :KK200:
Bonusun yerinde olsam ben buraya bir daha yazmak istemem.. Kadın gelmemekte çok haklı değil mi 🥺
Ama yine de sen gel Bonus Bonus
Gel sen, çözelim bu işi.
Lütfen 🌺

Diğer kişi de her kimse ya gitsin buradan. Azıcık utanması varsa gitsin. Kimse kimseyi tanımıyor nasılsa diye rahat olmasın, insanın kendine saygısı olmalı.
Ve eğer şurda bi hakkım geçtiyse helal etmiyorum, kırgın ve kızgınım.
Ama git lütfen. Git buranın güzel havasını bozma.
Lütfen!

Benim işler yarım kaldı kızlar.
Arkadaşlar aradı, üst baş bakmaya mağaza gezelim diye, ben de oğluşum azcık hava almış olur diye gittim.
Geldim şimdi sütü ocağa koydum, mayalıcam.
Çamaşırlar devam, yıkanıyor.
Süpürecem şöyle bi ortalığı.
Giderken tüm camları açık bırakmıştım, ev çok güzel havalanmış, ferah olmuş.

Işlerim bitti çok şükür🤗
🌟sabah kahvaltiyi halledip mutfagi toparladim,ankastreyi temizledim
🌟cocuklarin ve bizim nevresimlerimizi degistirdim
🌟evi supurdum
🌟evi sildim
🌟oğlumu okula götürüp geldim
🌟toz aldim
🌟wc leri yikadim
🌟havlulari degistirip copleri attim
🌟bir makine camasir yikatip astim
🌟bir sepet camasir katladim yerlestirdim
🌟iftar icin mercimek corbasi yaptim, iftara bi saat kala firina balik ve patates koycam,salata yapcam,kabak tatlim var
🌟simdi biraz dinlencem,oglumu almaya giderim sonra👍

Bonusun yerinde olsam ben buraya bir daha yazmak istemem.. Kadın gelmemekte çok haklı değil mi 🥺
Ama yine de sen gel Bonus Bonus
Gel sen, çözelim bu işi.
Lütfen 🌺

Diğer kişi de her kimse ya gitsin buradan. Azıcık utanması varsa gitsin. Kimse kimseyi tanımıyor nasılsa diye rahat olmasın, insanın kendine saygısı olmalı.
Ve eğer şurda bi hakkım geçtiyse helal etmiyorum, kırgın ve kızgınım.
Ama git lütfen. Git buranın güzel havasını bozma.
Lütfen!
Kesinlikle çok haklı o yüzden ona bir şey diyemiyorum. İyi olduğunda gelecektir. Benim bile yazasım gelmiyor şu an hiç ama efserin dediği gibi o kötü insanları sevindirmemek için geliyorum. Benim de varsa bir hakkım helal değil bunu yapan ya da yapanlara

Kesinlikle çok haklı o yüzden ona bir şey diyemiyorum. İyi olduğunda gelecektir. Benim bile yazasım gelmiyor şu an hiç ama efserin dediği gibi o kötü insanları sevindirmemek için geliyorum. Benim de varsa bir hakkım helal değil bunu yapan ya da yapanlara
Efsercim öyle dedi diye ben de yazıyorum.
Yoksa tadım kaçtı.
Şimdi de Tubişin testine heyecanlandım. Yine de girip girip bakıcam.

Efsercim öyle dedi diye ben de yazıyorum.
Yoksa tadım kaçtı.
Şimdi de Tubişin testine heyecanlandım. Yine de girip girip bakıcam.
Pinhanim vala icimde hevesim kalmadı topik için ama efser yazınca öyle okuyinca heveslendim .
bilmiyorum yaaa test elimde patlicak gibi yine
Ne zaman test yapsam önceden regl oluyordu 🥺
Hayırlısı isyan üzülmek yok
Hayırlısı neyse o ,🥴

X