Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sağolasın Bonus.
Kızlar uyuyor maşallah daha iyi gibiler
Oğluş ateşli, başında duruyorum nöbetteyim.
Uyandı konuşuyor, göndermiyor da beni, uyku yok bu gece sanırım 🥴

"Anne benim odam senin odandan büyük" diyor takmış buna kaç kez söyledi. Ateşten mi sayıklıyor çocuk nedir 😑
Ayy kuzu ya kıyamam o ateşten öyle sayıklıyor canım benim oğlum da öyle olur çünkü.
Allah acil şifalar versin.❤️

Günaydın 💜
952b34cfac230b66f840a870cb29ee8f.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
UcanSupurge UcanSupurge
JES JES
C Capanin Gururu Teyom
golgefeslegeni golgefeslegeni
Teneffus Zili Teneffus Zili
Efser Efser
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
penyez83 penyez83
sweetgirlcandy sweetgirlcandy
Pinhan Pinhan
_ASTRAL_ _ASTRAL_
O1deren87 O1deren87
K Kitapkontesi
Nane Limon Kabugu Nane Limon Kabugu
paeneperfectus paeneperfectus
mimesis mimesis
Hemsirecik Hemsirecik
Queenpisi Queenpisi
Tubismavis Tubismavis

Güzel hatunlar
Kokuya hasasiyetim var 😔ev konusunda çok dikkat ederim çocuklar alerjik olduğu için oda sipreyi benzeri her kokuyu kullanamıyorum bu evde eve sinmiş bir koku var yada ben piskolojik olarak mı hisediyorum bilmiyorum badana boya evin havasını alır değiştirir dedim yok olmadı aksine daha kötü oldu saki terli çamaşır kokusu olurya onun gibi oldu 😷
Tütsü arada bende yakarım ama onun o isi beni çok raharsız ediyor belli bir süre sonra duman kokmaya başlıyor
Bana evin havası değiştirecek bir koku önerisi verebilirmisiniz ?

Güzel hatunlar
Kokuya hasasiyetim var 😔ev konusunda çok dikkat ederim çocuklar alerjik olduğu için oda sipreyi benzeri her kokuyu kullanamıyorum bu evde eve sinmiş bir koku var yada ben piskolojik olarak mı hisediyorum bilmiyorum badana boya evin havasını alır değiştirir dedim yok olmadı aksine daha kötü oldu saki terli çamaşır kokusu olurya onun gibi oldu 😷
Tütsü arada bende yakarım ama onun o isi beni çok raharsız ediyor belli bir süre sonra duman kokmaya başlıyor
Canım ben koku küresi ve bu elektrikli airwickten kullanıyorum ama imkanın varsa hava temizleyici cihazlar var bunlar daha sağlıklı

Canım ben koku küresi ve bu elektrikli airwickten kullanıyorum ama imkanın varsa hava temizleyici cihazlar car bunlar daha sağlıklı

Ben yeni eşya kokusu severim bu evde tiksim desem yeri :bicak:
Eğer geçmese bakayım kuzum çok sağol 😘

Güzel hatunlar
Gider kısımlarını kontrol et boruya geniş gelen tıkaçlardan kötü koku geliyor eve iğde yağı damlatılmis peçete koyuyorum bazı yerlere kışın petek üstü yazın pencere önüne

JES JES kv em geldi kapıya telefona ulaşamadık dedi.Eşime de ulaşamamışlar korkmuş.Halbu ki biliyor ama..🙄
Şehir dışına çıktı çekmiyor galiba evden kovduğumu mu düşündü ne😅
Allah Allah ne oluyor bu kadına bi haller var.😁
Aman nazar etmim maş.🤣
Alla alla hayrolsun 😁😁 okut uflet daimi kalsin böyle bari 🤣

X