Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sivilce için kırmızı peeling kullanıyolar ama tam emin değilim @Aktif Lora sen temizliğini yap düzenli ben bakıcam
Canım benim de 1 yıldır çenemde sivilceler çıkıyor. Ama sadece çenemde anlamıyorum. Arada kızarıyor arada kuruyor. Ne yapsam hiç bilmiyorum 🙁

Herkese günaydın
Hayırlı Cumalar :KK200:

Haftanın son iş günü çok şükür, dün akşam balık faslından sonra fazla çıldırmışım mutfakta yorgun uyandım bu sabah :)))

- Yataklar toparlandı
- Salon toparlandı
- Kızın kumunu temizledim çöpleri çıkardım
-Eşime ve kendime kahvaltı hazırladım
- Mutfak toparlandı
- Ebeveyn banyosu temizlendi
- Sokak canları doyuruldu, bol bol sevildi:KK200:

Şimdi işteyim

Nego Nego ödevi alıyorum ; fırınımı yeni temizledim ama bir üzerinden geçerim, kiler dolaplarımda yeni yerleşti ama taşması biten turşuları yerleştireceğim zaten onların raflarını silip, kileri elden geçiririm, birazda havalandırırım, kilerim holde ayrı bir bölüm penceresi yok o yüzden sokak kapısını açıp ekstra havalandırıyorum arada, bir temizlikte vesile olur.

Bu akşam için ödevler ve mutfak toplama haricinde iş yapmayacağım, yarın Cumartesi zaten komple temizliğim var, bu akşamı kitap okumaya ve dua etmeye ayırmayı planlıyorum, biraz ruhumu rahatlatmam lazım, hayırlı güzel bir gün olsun inşallah, hepinize kolaylıklar diliyorum:KK5:

Öyle esiyorki çiçekleri rüzgarda dökülcek diye üzülüyorum

16645240375345016677833446335211.jpg

X