Düzenli Evimiz & Hayatımız

Haha radara yakalandık:KK70: sabah toplamak hiç hoş olmuyo zaten daha da yapmam 😕

Yok canım su anlık öyle bir durum 😁 ama yavaştan düşünmeye başladım önce iş sonra çocuk diyodum ama artık galiba çocukla beraber iş olacak😄 hayırlısı tabi ki.
Ooo hadi hayırlısı olsun canım🥰

ulasimiz ulasimiz çocuk musunuz başka konuda fikrinizi beğenmedim diye gelip bu yoruma beğenmedim atıyorsunuz? Komiksiniz gerçekten 🤣
Ben de deminden onu sorguluyordum bu mesajda beğenilmeyecek ne var diye 🤔 ne değişik insanlar bir insanın çok işinin olmamasının nesini beğenemedi acep ?beğenmedim butonu maksadı dışında kullanmak ban nedeni değil miydi ?

Ne olacak bu kızın hali🤣
Bir tarafi sec diyorum, olmaz anne ben ikisinide seviyorum diyor🤣🤣🤣🤣
Ay ne tatlı yaa yerim onu 😍😍 öyle minnoş hayvanların gözlerine bakınca dahi bebeğimi görüyorum sanki aynı merhameti hissediyorsun😊
Aynı benim oğlan bi terasa çıkıyor bi eve giriyor eve girince de gözlerime bakıyor önce kızacak mıyım diye.🤣 Bitmeyen bi enerjii 🤣🤣
Dün akşam bırakmadım ödevleri dayadım kıyamamaktan disiplin falan kalmadı.
Bunlarda bebek yaaa, benimki biraz ileri zekali sadece her lafi anliyor gadasini yedigim 🤣🤣🤣

Oğluşu bıraktık geldik bizim kızla ama bunaltıcı bi sıcaklık var yağmurun habercisi gibi..
Ev fena sayılmaz bebişin uyumasını bekleyeceğim yoksa pek iş yaptırmıyor küçük hanım.
Kahvaltı faslı yapıldı.
Yataklar toplandı.
Bulaşıklar yıkandı.
Wc lavabo cif ve çamaşır suyuyla yıkandı.

X