Düzenli Evimiz & Hayatımız

Okullar açıldı hastalık çoğaldı bu ara. Herkese geçmiş olsun☘️
Telefondan kitap cok okuyorum aslinda ama tefsiri uygulamadan okumayi bi turlu beceremedim😁 duyduğum kadariyla da guzel bir tefsirmis. Alım elimin altinda olsun istedim
Bonus Bonus yorumunu bekliyorum tefsirle ilgili 💓
Ben dinliyorum. İş güç yaparken hep açık, ya kuran ya tefsir☘️

Oha

Eklentiler

• Screenshot_20220928-112447_Chrome.jpg
    Screenshot_20220928-112447_Chrome.jpg
    89 KB · Görüntüleme: 47
Geçmiş olsun canım inşallah ilerlemez
İnşallah canım saol
Geçmiş olsun canım
Saol canım
M Musluk Suyu geçmiş olsun musluk o boğaz yanmasına bal varsa bal şerbeti yap 2-3 yemek kaşığı dolusu elma sirkesi koy içerken titretiyor yakıyor ama iyi geliyor yanmasına
Saol canım beyaz sirke var o olur mu
Grip olcam sanırım
Saol canım

Hamur isini yemek yapmaya nazaran daha çok seviyorum ben de özellikle haşhaşlı çorek o yorgunluğa katlanırım sırf yapıp kahveyle yemek icin:KK72::KK70:
Ama yine de yapmamak tercihim
Seninle ayrı dünyaların insanıyız 🤣

Rabbim acil şifalar versin inşallah hayırlısıyla gönlünüze göre olur her sey.

Yapma konusunda tamam ama yeme konusunda asla sıkılmam :KK12:

Yaa lora sen ben misin. Bazen sofrada eşim soruyor hayırdır bugün niye mutlusun diye:KK70: diyorum cunku şu an yemek yiyorum:KK70: keşke kilo almasam hep mutlu dolaşırdım🤣🤣
Bi insan morali bozukken taptaze bembeyaz kremali meyveli bi pasta yiyip nasıl mutlu olamaz aklim almiyo:KK53: ya da krokanlı cikiletali:KK8: ayyy niye kilo alıyoruz yarabbim
Bence yemek yemek dünya zevk ve nimetlerinin en üstü.gercekten yemek yerken cok mutluyum.yasasin yemek yemek.😀😀

Bu sogana karanfil saplama şeyini kim yazmıştı kaçırdım ama çocuklar için yapiyolar genelde. Ben kendime yapsam ise yarar mı acaba çok tikaniyorum bazen
Bende kizima yapmistim.ise yaradi.ama sabah oda cok pis kokuyo.
Ama yapmaya deger.insan tikanik olunca uyuyamiyor

Aslında bende alıcam erteliyorum bakayım bende:)
Mefhamda kullanıyordu. Bizim tefsir sayfasına baktın mı orada yazmışlardı sanki.
Bakmadim ama ben suan hangi boyutunu almaliyim,ciltli mi yoksa ciltsiz mi almaliyim ona karar veremedim. Kitabi alayim da orayi da aktiflestirelim insallah Nego Nego 💓
Canım ben orta boy diye aldım ama kitap boyunda. 600 küsür sayfa tefsir 500 sayfalık kitabın yarısı kadar çünkü çok ince sayfaları var.
Ama okunuşlu.
Ben yumuşak kapak bulamadım bulsam onu alıcaktım para sorunun yoksa büyük boyunu al derim ama buda çok rahat ağırlık yapmıyor yani buda alınabilir.
Benimki kuransız sadece tefsir resim atayım sana
Sade tefsir istiyorum ben de. Bekliyorum resmini 🎈

Tünaydın hanımlar 🌷
Hastalara geçmiş olsun 💐

Bugun sabah rutin şeylerden farklı birşey yapmadım. Miskinlik var üzerimde.
Bir sepet çamaşır kurumuş, aldım askıdan katlayacağım birazdan.
Oğluş oyun hamuru - kum oynadı,mutfağı süpüreceğim.
Evi komple süpürürüm hatta.
Başka iş güç istemiyorum bugun.
Ne yemek yapacağımı da bilmiyorum.
Üzerime ince bir yorgan örtün de yatayım yaa valla tek istediğim bu şuan. Çok mu zor be! :uykucu:

X