Düzenli Evimiz & Hayatımız

Allah sonumuzu hayır etsin salça 5 kg avakado 2 kg ceviz aldım 3 kg 750 tl gitti. Çok değil gecem sene büyük paraydı ama bu yıl hal ortada. Allah evi olmayana hali zorda olana asgari ücretle geçinmeye çalışana 2 den fazla çocuğu olana yardım etsin

Ay ben az önce ne okudum yaaa dehşete düştüm Allah'ım ne oluyor bu insanlara okuduğumu unutamıyorum ay biri unuttursun bana paikolojim yerlerde allak bullak oldum nasıl böyle bsy yapabilir bir insan annesine herhangi bir insana ay kafamın içinden kaynar sular geçiyor sanki

Daha da zamlar gelecekmiş geçen market sahibi eşime demiş gerçekten yasam zorlasıyor gittikçe

Geçen yıl aynı şeylere aynı kg ile 325 tl verdim

kahvaltiyi hazirladim
kirli bulasiklari makinaya doldurdum
tezgah ve ankastreyi temizledim
17 parca utu yaptim
dolaptaki maydanoz ve biberleri yikadim,dogradim,difrize attim
carsaflari degistirdim
carsaflari makinaya atip yikattim,astim
evi supurdum
butun odalari toparladim
wc leri yikadim
aksam yemegini yaptim yedik mutfagi toparladim,bulasik makinasini calistirdim
cocuklarin banyolarini yaptirdim
kitap okudum

Videosu dolanıyormuş sosyal medyada denk gelmek istemiyorum bende okuyunca bile kötü oldum Rabbim hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin ne kötü bir durum

Amin jes amin

Videosu dolanıyormuş sosyal medyada denk gelmek istemiyorum bende okuyunca bile kötü oldum Rabbim hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin ne kötü bir durum
Ben okuyunca bile basımdan kaynar sular döküldü sanki psikolojimi inanılmaz derecede etkiledi böyle şeylerden çok etkileniyoeum aksam uyuyamadım rüyama geldi. Allah'ım herşey bitti tükendi kalmadı hiç bir değer kopacaksa kopsun artık kıyamet böyle şeyleri görmeye bünyem alısık dğl. Ya yaptığı şey gözlerimin önünde canlanıyor çıkaramıyorum aklımdan.
Ya Allah ayette anne babaya öf bile deme diyor sözün bittiği yer çok feci bsy eşimi aradım kafam dağılsın biraz dedim nöbette o da. Paylasamadım o da çok etkileniyor böyle şeylerden hece gece anlatmayayım dedim

İzlemiş bulundum bende uyuyamadım malesef . O kadın onu doğurdu büyüttü ne zahmetler çekti kim bilir. Allah hayırlı evlatlar versin daha bilinçli güzel yetistirmemizi nasib etsin

İzlemiş bulundum bende uyuyamadım malesef . O kadın onu doğurdu büyüttü ne zahmetler çekti kim bilir. Allah hayırlı evlatlar versin daha bilinçli güzel yetistirmemizi nasib etsin
Bana okumam bile yetti. Allah'ım neler bekliyor daha bizleri çocuklarımızı nasıl koruyacagız kendimizi de bu ve bunun gibiler sokaklarda çok. İnsanlar madde kullana kullana zombileşti. Diziler vur kes öldür oyunlar keza öyle şarkılar da yine gelecektwn çok korkar oldum bangır bangır geliyor. Halim ve selam olanlar toplumdan dıslanıyor hale geldi saftirik diye çocuklarımızın ahvali nasıl olacak. Uyandım direk o haberle açtım gözümü unutamıyorum. Allah'ım unuttur yasatma bizlere kimseye vallahi çok korkuyorum. Kızlar boool boool sadaka çıkarın çıkmadan dua okuyun kendinize çocuklarınıza Allah'a emanet edin kendinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…