Düzenli Evimiz & Hayatımız

Başardım sonunda Pinhan Pinhan Levaiz Levaiz Nego Nego çok teşekkür ederim verdiğiniz fikirler için, düzenli oldu, sağolun🙏 bir hol kalmıştı temizlenmeyen şimdi robot orayı hallediyor, mutfağı toplayıp bulaşık makinasını da çalıştırdım,ben bir çayı ve kitabı haketmişimdir artık dimi💛❤️

Eklentiler

• IMG_20220917_163235.jpg
    IMG_20220917_163235.jpg
    82,3 KB · Görüntüleme: 60
Başardım sonunda Pinhan Pinhan Levaiz Levaiz Nego Nego çok teşekkür ederim verdiğiniz fikirler için, düzenli oldu, sağolun🙏 bir hol kalmıştı temizlenmeyen şimdi robot orayı hallediyor, mutfağı toplayıp bulaşık makinasını da çalıştırdım,ben bir çayı ve kitabı haketmişimdir artık dimi💛❤️
Kuzum bizim vestiyer de böyleydi araya raf kestirdi eşim alttan vidaladı her bi gözü ikiye böldük yani ayakkabılar üst üste geleceğine fazla alan kazanmış olduk sana da fikir olsun

Kuzum bizim vestiyer de böyleydi araya raf kestirdi eşim alttan vidaladı her bi gözü ikiye böldük yani ayakkabılar üst üste geleceğine fazla alan kazanmış olduk sana da fikir olsun

Onu bende düşündüm ama geç kaldım biraz, geçen hafta mutfakçılar çalışırken akıl edeydim iyiydi, sonradan aydım, benim adam hiç uğraşmaz o işlerle :))) şimdilik rampalarla yerleştirdim fırsatını bulunca raf işi de aklımda olacak inş

Eline sağlık yer açılmış ne güzel

Onu bende düşündüm ama geç kaldım biraz, geçen hafta mutfakçılar çalışırken akıl edeydim iyiydi, sonradan aydım, benim adam hiç uğraşmaz o işlerle :))) şimdilik rampalarla yerleştirdim fırsatını bulunca raf işi de aklımda olacak inş
Baya yer kazandırıyor öyle gerçekten 👍🏼 Güle güle kullan rampalar da kurtarıcı olmuş

Bugün hiçbir şey yapamadım kızlar bebiş çok huzursuzdu.Evin bütün işleri duruyor maalesef bi mutfağı toplamıştım.
Hazırlandım biraz dışarı çıkalım dedik.Baba oğul arabayı temizliyorlar.Kızda bebek arabasında yanlarında😅
Akşam gelince yapabilsem çok iyi olacak.Çamaşır var, yer süpürme ve toz alma banyo ve lavabo ovma yapsam süper olacak.

ATTRAENTE ATTRAENTE bende süpürgenin dediği gibi raf yaptırdım botlar için yüksek iki göz bıraktım gerisi sadece ayakkabı girecek kadar

ATTRAENTE ATTRAENTE bende süpürgenin dediği gibi raf yaptırdım botlar için yüksek iki göz bıraktım gerisi sadece ayakkabı girecek kadar

Geçen hafta bunu akıl etseydim kurtarmıştım durumu, mutfakçıya bir sürü ekstra iş yaptırdım, şimdi sadece raf olunca kime yaptırırım bilemiyorum, bir ara koçtaşa gidebilirsem orada mobilya bölümü vardı, istediğim ölçüde raf kesiyorlardı, eski evime kestirip kendim yapmıştım belki öyle yaparım

Kızlar sizler okuldan gelince rutinini nasıl yapıyorsunuz mesela okuldan gelince yemek yiyip dinlenip ödeve mi oturtuyorsunuz.
Ödevleri cuma gününden mi yaptırıyorsunuz?
Ben şimdilik çok sıkmıyorum ama sabaha ödev bıraktırmadım bebiş durmaz geç uyanabiliriz o stresi de yaşamayalım diye.
Oğlan öğlen gidiyor öğrenci fazla olduğu için 2 devre bizim ki de öğlenci yani.

Geçen hafta bunu akıl etseydim kurtarmıştım durumu, mutfakçıya bir sürü ekstra iş yaptırdım, şimdi sadece raf olunca kime yaptırırım bilemiyorum, bir ara koçtaşa gidebilirsem orada mobilya bölümü vardı, istediğim ölçüde raf kesiyorlardı, eski evime kestirip kendim yapmıştım belki öyle yaparım
Aynen canım bizde orda kestirdik zaten çok iyi oluyor oralar sen gezerken hazır

Keyifsizdim bugün bi topladım sadece.
Buzdolabını dün silmiştim bugün tekrar üstünden geçtim.
Yattım durdum bayada sıcak İstanbul.
Yetti yattığım bi evi süpürim inşallah.

Çünkü bugün saat 6 da canım evi süpürmek istedi 😇
Kv'den nasıl oldu Bonus? Bizim de buralar yine yanıyor çok sıcak öğlen saatleri.

Kızlar sizler okuldan gelince rutinini nasıl yapıyorsunuz mesela okuldan gelince yemek yiyip dinlenip ödeve mi oturtuyorsunuz.
Ben şimdilik çok sıkmıyorum ama sabaha ödev bıraktırmadım bebiş durmaz geç uyanabiliriz o stresi de yaşamayalım diye.

Daha ödev rutinine alışamadılar 5 günde.

Gelince biraz dinlendiriyorum öyle yapıyolar.

Dün hiç ellemedim haftasonu ödevi için bugün kahvaltıdan sonra büyüğün sınavı vardı online o pc ye oturdu.

Küçüğe yeni nesil anne tarzında ödevini hatırlattım güzel vaatlerimde oldu.
Ama huysuzlandı.

Bende özüme döndüm geç ulan mutfak masasına diye bütün minnoşluğumla açtım önüne yapacağını yarım saate gık demeden bitirdi.

İsteyen istediği kadar eleştirsin onların oyuncağı değilim. Güzellikle yapaydı da bağırmasaydım 🥰

Şimdi de diyoki yarın bomboşum yaşasın dedim kuran okuncak :KK70: böyle bebeksi olmayı ben seçmedim

Benim oglan da oglenci, aksam 6 da evde olmus oluyoruz, ben yemegi hazirlayip yiyene kadar o da biraz dinlenmis oluyo, ondan sonra odevini yaptırıyorum, eger fazlaysa bi kismini sabaha birakiyoruz.hafta sonu oldugu icin odevi biraz fazlaydi ama dun aksam baslayip bu sabah bitirdi hepsini😁 bu hevesi hep devam eder insallah🤲

🍀Nevresimleri değiştirdim,yatakları düzelttim.
🍀Çamaşır katladım yerleştirdim.
🍀Dağınıklığı topladım.
🍀Kahvaltı hazırladım.
🍀Mutfağı topladım.
🍀Çamaşır astım.
🍀Hazırlandık anneme gittik ordada iş yaptım.
🍀Eve geldik küçüğü yıkadım.
🍀Çamaşır topladım.
🍀Komposto koydum ocağa.
🍀Bulaşık makinesini çalıştırdım.

📌Çay zamanı

X