Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün;
Yatağı topladım,
Bulaşık makinasini boşalttım,
Tezgahta bekleyen bulaşıkları makinaya koydum,
Kızıma ve kendime kahvaltı hazırladım,
Kahvaltı sonrası mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım,
Kızımı yıkadım,
Yemek yaptım,
Yemekten sonra mutfağı topladım, elde yıkanacakları yıkadım yine, bulaşık makinasını çalıştırdım,
Fırını sildim,
Tezgahtaki ıvır zıvırları kaldırdım,
Ocağı sildim,
Baharatlıkları ve kenarda duran küçük rafı silip düzenledim,
Fırının altındaki çekmeceyi düzenledim,
Tost makinasının plakalarını yıkayıp, bulunduğu dolabı sildim,
Erzak dolabını düzenledim. Karıncalar alt rafa girmiş, kapaklı kutuların içinde de gördüm. Kutuları boşaltıp temizleyip tekrar düzenledim,
Banyoyu topladım, tuvaleti ve lavaboyu temizledim,
Salonu topladım,
Banyo dahil evi süpürdüm,
Ufak çaplı kişisel bakım yaptım,
İki makina çamaşır yıkandı,
Buzdolabını sildim, düzenledim,
Mutfak halısındaki lekeli yerleri sildim,
Çamaşır ve çorap çekmecemi düzenledim,
Eşimle balkonu yıkadık,
Çöpleri ayarladım eşim atıp geldi.

2 gundur ben ben degilim ne zormus 1. Sınıf anasi olmak ufaklikta durmamaya basladi,is falan yaptirmiyor bana,2 gundur ne yaptığımın farkinda degilim gercekten bugun neler yapmisim bi yazayim
sabah çocuklar uyuyorken wc leri yikadim
kahvalti hazirladim
odalari toparladim
mutfagi toparladim, bulasik makinasini doldurup calistirdim
tezgah ve ankastreyi temizledim
oglumun beslenmesini hazirladim
oglumu okula birakip geldim
aksama misafirim gelecekti onlar icin magnolya,patates salatasi ve poça yaptim ( poca hamurum yine kabarmadi,dunku gibi olacak sandim ama pişerken mayasi geldi )
oglumu okuldan aldim geldim
aksam misafirlerim geldi onlarla ilgilendim
misafirler gitti mutfagi toparladim,uyumaya gidiyorum sabah gorusuruz

Evet sürekli öyle oluyor beni aşağı çekme hep var bana karşı 3 ü birlik oluyordu dışlamaya hor görmeye çalışıyorlardı.Zamanı var bencede.Benim için kişi bitmiş durumda ama eşimle zamanla elbette konuşacaklardır herşeyin hayırlısı olsun.
Ben kv 'ye söylemelimiyim diye düşündüm farkında olduğumu bilsinler diye hal ve hareketlerinin çünkü hala o kişinin hakkında benim yanımda konuşuyor duymak istemediğim hâlde.
Yazdıkların için çok teşekkürler☺

Kolay gelsin aynı durumdayız bizde 1.sınıfa başladık.
Şimdilik zorlanmadım havalarda iyi belki ondan kış daha zor geçer.
Ödev konusunda sıkıntı yaşayacağız gibime geliyor.
Günün nasıl geçti dedim çok güzeldi dedi.
Anlatsana diyorum teneffüslerde ne yaptın neler yaptınız diye.Ben de oğlan kadar heyecanlıyım duygulanıyorum benim çıktığım törenlerde şiirler yazılar okuduğum merdivenlerden o çıkıyor bahçede oynuyor ne tuhaf aman Allah ım diyorum
Küçük kaç yaşında senin? Bizim kız 9 aylık

Benim ufaklik 5 aylik babasi yokken oglumu ben goturup getircem,5 aylik bebekle goturup getirmek zorluyor beni,erzurumda havalar sogudu artik, kizi hasta etmem insallah oglum cok seviyo okulunu, insallah hep boyle devam eder

Benim ufaklik 5 aylik babasi yokken oglumu ben goturup getircem,5 aylik bebekle goturup getirmek zorluyor beni,erzurumda havalar sogudu artik, kizi hasta etmem insallah oglum cok seviyo okulunu, insallah hep boyle devam eder
Maşallah Allah bağışlasın İnşallah severler benim ki de şimdilik sevdi bakalım değişmez umarım.Eve geldi yerinde duramıyor bi oraya bi buraya gidiyor.Enerjisi azalır demiştim ama nerdee
Bizim kız şimdi can atıyor dışarı çıkarken bi çığlıklar atıyor ki kapıya çıkarken.O yüzden arabada duruyor uyuyor hatta 5 dk.da olsa.
Buralar henüz serinlemedi dün aşırı sıcaktı okul bahçesinde kız terledi hatta.Eve gelene kadar sırılsıklam oldum hatta o derece sıcak.Klima açık uyuyoruz
Erzurum soğuğu meşhur zaten Allah yardımcın olsun üşütmez hastalanmaz inş.

Ne cabuk 35 olduk dimi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…