Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba kızlar...Okuldan geldik maşallah şimdilik iyiyiz.Oğlan sevdi sınıfını öğretmeni de gayet aktif tam bi eğitimci şimdilik izlenimimiz güzel.
Anasınıfında biraz sıkıntı yaşamıştık ondan acaba mi dedim ama korktuğum gibi gitmiyor maşallah.😊
Sınıftan alırken hocamız çok özgüvenli bi çocuk ha dedi.🙃 İnş.ektiğimiz tohumların emeklerini görmek ne güzel bi duyguymuş yaşlanıyorum ben galiba. :anne: :oops:
Okula bahçesinde bekledim anılar gözümde canlandı hep seve seve bekledim🤣🤣 fakat kız çok ağlamış bensiz durmamış maalesef.😏

İçinde bir şeyde gezebilir 🤢
Geçen mutfağa bahçeden büyük hamam böceği girmiş uçabileninden Bonus Bonus un hiç görmediği hamam böceği bu.😂😂🤣🤣
Ters olmasına rağmen yine de açık unuttuğum rafın bütün bardaklarını yıkadım.Ya gezmişse burada diye😅

Slmlar
Banyonun.paspasıni mak
Attim yikandı astım
Ebeveyn banyosunu yikadim.siyah fayanslari telledim
Wc ve lavoboyu ilacladim biraktim sonra.duruladim
Buyük banyonun lavobosu dus teknesi klozeti ve banyonun yerini fosur fosur yikadim camasir suyu ve banyo köpükle.aynasini sildim
Bütün cesmeleri parlattim havlulari degistirdim
Ön balkonu yikadim
Sofra bezlerini cırpıp mak.attim.yıkandı serdim
Ortaligi süpurdüm.koridoru ve mutfagi sildim.
Biraz domates dohrayip buzluga attim
Tüp bitti.hamur yogurdum acma yaptım yedik
Mutfak masasini yağçoz köpükle iyice silip duruladim.
Dus aldim.
Bi cesit daha hamur isi yapmam lazim yermez.aksamda esim sut getirecek pisirir mayalarim.patlican oyacam yarina hazir olsun doldururum iclerini
Ocagida aksam yemekten sonra detayli silecem

Çocuklara şehriye çorbası yaptım en pratik yemek cidden.Şükür bi de seviyorlar.😁
Kız hiç durmuyor kızlar hep ağlıyor bana yapışıyor resmen mutfakta ayaklarıma tutunuyor ne yapıcaz böyle bilmiyorum umarım kendi kendine oynamayı öğrenir.
Normal rutin işleri yaptım.Ev toparlama bulaşık yıkama o kadar.
Merdivenleri yıkayıp paklamıştım ama kv nın sürü gibi geleni var valla az çocuğu var ya benim gibi 6 kardeş olsaymış eşim ben ne yapardım.😏🤦‍♀️
Akrabalar inip inip çıkıyor torunlar evine gittiği yok hergün buradalar benim evdeler bi de.

Yatakları topladım
Odaları topladım
Bulaşık makinesini boşalttım
Yemek yaptım (tavuklu bezelyeli patates yemeği pilav mercimek çorbası )
Mutfağı topladım bulaşık makinesini doldurdum
Eve geldim Sofra bezlerini çırptım makinaya attım çalıştırdım

Kimse de yok şansıma ya, olsaydı maratona çıkardık yapardım 🤦‍♀️🙁

Bende dısardaydım kadının biri çarpacaktı bana arabada bir de elinde tlf kadın bana atarlanıyor hey Allah'ım dedim böyle trafiğe çıkıyorlar zoooort diye korna çalıyor bana mal ana yola hızla girmeye çalışıyor kenarda bekliyorım yola geçecem gördüm durdum birde bana atarlanıyor gözlüğümü nereye koyduğumu unutmusum eskü gözlüğü taktım çok iyi görmüyorum bununla sonradan fatkettim elindeki telefonu vallahi arabanın önüne geçer bırak o elindekini plakını alır şikayet ederim derdim hem bana çarpacak korna çaldı kız korktu trafik canavarları
Ben bugün mutfak toplama dışında hiç birşey yapamadım disardaydim bütün gün şimdi girdim eve

Bende dısardaydım kadının biri çarpacaktı bana arabada bir de elinde tlf kadın bana atarlanıyor hey Allah'ım dedim böyle trafiğe çıkıyorlar zoooort diye korna çalıyor bana mal ana yola hızla girmeye çalışıyor kenarda bekliyorım yola geçecem gördüm durdum birde bana atarlanıyor gözlüğümü nereye koyduğumu unutmusum eskü gözlüğü taktım çok iyi görmüyorum bununla sonradan fatkettim elindeki telefonu vallahi arabanın önüne geçer bırak o elindekini plakını alır şikayet ederim derdim hem bana çarpacak korna çaldı kız korktu trafik canavarları
Ben sürmek için çıkıyorum arada telefonda uzun konuşmayı hayatta yapamam herhalde.Hiç cesaret edemem.Allah akıl fikir versin böylelerine.Gelmiş geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.

Ben sürmek için çıkıyorum arada telefonda uzun konuşmayı hayatta yapamam herhalde.Hiç cesaret edemem.Allah akıl fikir versin böylelerine.Gelmiş geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış.
Sağol canım benim Allah razı olsun.
Amin hemde ne akıl. Hepimiz konuşuyoruz hiç mi konusmadık mesela eşimi ararım bazen çıktın mı derim direksiyonda diye uzatmam kaparım hemen. Ya bir de o arabada el kol işareti yapıyor

X