Düzenli Evimiz & Hayatımız

Selam hamarat hanımlar :KK54:
Bu gün yapacak pek iş yoktu
🌹Sabah erken kalktım evi havalandırdım
🌹Yatağı topladım
🌹Bir makine çamaşır yıkandı kurudu yerleştirdim
🌹Mutfak dolabı içini şöyle bir düzenledim
🌹Yatak odasında 5 li çekmeceyi düzenledim
🌹4 parça ütü yaptım
🌹Eşim işten geldi yemek yedik mutfağı toparladım
🌹Bir tencere bir tava altını telledim (önce den olsa gözünün yaşına bakmaz bul.mak atardım :olamaz:buranın faydaları )
🌹örgü ipliklerime baktım eeee havalar serinledi örgü sezonun açılsın artık özledim örgü yapmayı :KK69:

Şimdi çay keyfindeyiz :kahve:

Selam hamarat hanımlar :KK54:
Bu gün yapacak pek iş yoktu
🌹Sabah erken kalktım evi havalandırdım
🌹Yatağı topladım
🌹Bir makine çamaşır yıkandı kurudu yerleştirdim
🌹Mutfak dolabı içini şöyle bir düzenledim
🌹Yatak odasında 5 li çekmeceyi düzenledim
🌹4 parça ütü yaptım
🌹Eşim işten geldi yemek yedik mutfağı toparladım
🌹Bir tencere bir tava altını telledim (önce den olsa gözünün yaşına bakmaz bul.mak atardım :olamaz:buranın faydaları )
🌹örgü ipliklerime baktım eeee havalar serinledi örgü sezonun açılsın artık özledim örgü yapmayı :KK69:

Şimdi çay keyfindeyiz :kahve:
Vay be nerdeyse 3 yıldır burdayim hala bulaşık makinesine atıyorum herşeyi :KK45:olmayinca olmuyor demek 🤣🤣

Bu havalarda yolculukta öyle oluyor canım maalesef. Geçen bizde köyden aşı için geldik,hemşire ne kadar sıcak olmuş vücudu dedi ateslendigini sandı önce. Yoldan geldiğimizi söyleyince normal o zaman dedi :) Korkma annesi hasta değildir,minnoş ne yapsın biz bile dayanamıyoruz şu havalara
Öyle valla feci sıcak havalar

Vay be nerdeyse 3 yıldır burdayim hala bulaşık makinesine atıyorum herşeyi :KK45:olmayinca olmuyor demek 🤣🤣
Canım ben de atardım daaaa :KK45: geçenlerde günün ödevi vardı tencere ovmak.... canım çıktı çamaşır suyu cif gözlerimi yaktı alerjim de var...

dedim kendi kendime bak herkes yemek bitince tencereyi ovuyor :super: penyez Sen de bi zahmet cifle yika hafta sonları ... hafta içi atarım makineye :KK70:

İyiyiz çok şükür. Dün ateşi çıktı daha doğrusu 37 oldu hiç öyle olmuyordu. Akşama doğru da mamayı içti gazını çıkarırken ağzından burnundan kustu korktum bende hasta olcak heralde diye. Çok şükür bi daha olmadı.

Kız sen tecrübelisin diş ne zaman çıkar en erken bundan bi salya akıyor feci 😂 3.5 ayda da çıkmaz heralde
Oyy geçmiş olsun şimdi nasıl?

Yatağa yığdım ütülenecekleri bekliyorum ben de. Bugün kesin yapmam lazım, çocuğun giyecek kıyafeti kalmadı. Nego Nego ütü masasını açtım biliyor musun 🤣
9a70d676dddbb221493d83149c8d5366.jpg

Canım ben de atardım daaaa :KK45: geçenlerde günün ödevi vardı tencere ovmak.... canım çıktı çamaşır suyu cif gözlerimi yaktı alerjim de var...

dedim kendi kendime bak herkes yemek bitince tencereyi ovuyor :super: penyez Sen de bi zahmet cifle yika hafta sonları ... hafta içi atarım makineye :KK70:
İşte budur:KK9:

X