Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eğer fırsatım olursa ev temizlerken Bakara Suresi açıyorum ben de.Bir sürahi içme suyunu da açık olarak bekletiyorum yanında.
Ev ile ilgili hep iyi dileklerimi söylenerek iş yaparım. "İzzet ve kerem sahibi Rabbim evimin içine huzur, bereket dolsun... Vs " diye. (Gerçi "bu buraya mi koyulur, hizmetçiniz miyim"... de diyorum arada ama.)
Evi silme suyuna sirke. Cam kenarlarina kap içinde kaya tuzu. En son adaçayı yaprağı yakarak bitiriyorum.
Ütü yaparken de Fetih Suresi
Kiler dolabına Kevser Duası.

Allah en kısa zamanda feraha çıkarsın inşallah.
amin Allah razı olsun.
Allah içine ferahlık versin canım, işlerinizi kolaylaştırsın
Amin Selizay hepimizin inş.Allah razı olsun.
RABBİM sıkıntını tez vakitte gidersin selamete çıkarsın seni Bu günden sonra ufak şeyleri dert etme canım
amin Allah razı olsun hepinizden öyle cidden.
Geçmiş olsun

Allah kolaylaştırsın selamete çıkartsın
amin inş.Allah razı olsun hepinizden kimin ne derdi varsa Rabbim gidersin inş. hayırlara çıkarsın dertlerimizi

Bakara suresini biliyorum ama adaçayı batıl değil mi?

Ayy güzellik için herşeyi yaparım,iyiymiş helal olan birşey zaten.

Eskiden bu sıcaklık en fazla 20 gün sürerdi daha fazlasını geçmezdi 1 ayı geçtti hatta Eylü'e geldik Rabbime sığınayorum
Allah yardımcımız olsun
amin Efser annemlere yakınıyorum nasıl bu şehire geldiniz yaşanmıyor burada diye.
Şimdiki biz gençler burada durmak istemiyoruz herkes bu sıcaklıktan usanmış durumda.Annemler de eskiden böyle değildi diyorlar Bizim bi vantilatör vardı bi onu açardık oda da pervanesiz uyurduk ben ve ablam.
Ve duyduğum kadarıyla geleceği bilemeyiz ama küresel ısınmadan dolayı her geçen yıl daha sıcak olacakmış hava öyle söyleniyor.
Ben seneye burada olmak istemiyoruumm

Ah canım benim yaaa Rabbim hızlı tez zamanda yükünü hafifletsin. Sana da Sabır ve afiyet versin insaAllah
amin her kuluna inş.Allah razı olsun
Sizlerinde ne dileği varsa hayırla kabul olsun inş. Sıkıntı musibet uzak olsun tüm topik arkadaşlarımızdan inş.

sirtima daha once tek seferde 10 tane tutturdum

sonraki seans ta 5 acisi koymuyor bana acisı hafif

bir kere sirtima oturur pozisyonda koymustu da cataldan girecekti az daha iyi cekince kendini kaybetti hayvancagiz
Biraz mide bulandırıcı değil mi
Yanlış anlamayın kızlar benim midem çok hassastır.Pis kanı emen bi hayvan.Sülükte görüntüsü bi tuhaf Allah affetsin.Tansiyonum düşer benim.
Düşünürken bile bi tuhaf oldum
Rabbimin bi mucizesi işte...

Çok haklısın ama mecbur kalınca yapıyor insan. Ama iyi olunca insam bidaha yapası geliyor şuan nasıl rahatladığımı anlatamam.

Bizi Rabbim isyan ettirecek sinavlardan geçirmesin
Ne diyelim dünyanın hem manevi hem denge olarak civisi kopunca ayarları bozuldu Rabbim şehitlerin enbiyaların evliyarın yüzü suyu hürmetine bize mahfiret ettsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…