Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kışlık hazırlıkları düşünmek yapmak bu ara beni dağıttı biraz annem çok severdi önem verirdi şimdi yaşasaydı erkenden arardı naptın diye.

Hala inanamıyorum yaşadıklarımıza. Göğsüm o kadar ağrıyor o kadar ağır ki o kadar sıkışmış ki nefesim dolmuyor.

Dolaba yerleştircektim paketleri oturdum ağlıyorum zaten zor duruyodum bi de Sedat Anar çıktı hepten gittim.

Allahım daha büyük bir acıyla sınamasın

Canımm bonusum rabbim annenin mekanını cennet eylesin size de orada kavuşmayı nasip etsin inşallah. Şu an sana da sabır versin rabbim

Günaydın kızlar.2gundur kosturmaktan hiç aktif olamadim.Bazi ailevi sorunlar oldu.Ama okul acılana kadar dip bucak eve dalmayı düşünüyorum.Hem kafam dağılır diye.
Inşaallah çözülmüştür sorunlar ben de de var bazı sorunlar Allah yardımcımız olsun inşallah

Nurlar içinde yatsın mekanı cennet olsun ...Bu zamanlarında bol bol dua et annene bizede vesile oldun bizde annene ve tüm geçmişlerimize dua edelim

Evi topla topla bitmiyor neyseki mutfaktan çıkabildim.
Kahvaltı hazırlardım.
Kaldırdım bi sürü bulaşık yıkadım.
Makinayı doldurdum.
Beyazları makinaya attım.
Masaları sildim, mama sandalyesini sildim.
Bebişle uğraştım uyutup klima açtım çocuk perişan oldu üstteki dişler çok zorluyor gibi calpol işe yaramadı eşim ağrı kesici fitil aldı bi tane yaptım şifa olsun biraz uykusunu alabilir inş. Kulağına da süt koydum ovaladım hafif. İshalde vardı dün muz yedirdim dakikalarca uğraştım uyutmak için.
Evi toparladım ama süpürmeyeceğim temiz sayılır.
Çöpleri toparladım
Banyoyu toparladım.
Şimdilik bu kadar akşam yemeğim var neyseki hiçbirşey yapmak istemiyorum bunalımdayım sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…