Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hayırdır inşallah
Konu açtım akşam belki görmüşsündür, eşimle bir türlü ortak noktayı bulamıyorum ya bonus. 3 yıldır evliyim düzgün çıkıp gezmiyoruz, bunaldım artık. Az önce anlattım ona da sürekli aynı şeyleri tekrar ediyormusum bilmem ne canımı sıktı, ya hu sen sorunu halletsen ben niye aynı şeyleri konusayım ki böyle yapınca onu göresim bile gelmiyor

Çok geçmiş olsun, yazdım yukarı sıkıntımı canım

Ben biraz açık konuşacam canım can çıkar huy çıkmaz bunu bil.
Benim eşimde böyleydi çok arkadaşlarıyla takılırdı azalttı biz beraber pek çıkmazdık ben de bunalırdım.Şimdi ara ara yine arkadaşlar çevre konusu falan hortluyor.Ama eskisine nazaran azaldı ve biraz benimle gezmeye başladı.Ama yapısı öyle hala bu var ben kabullendim ona da çokça izin veriyorum karışmıyorum gidip geziyor arkadaşlarıyla.

Çok geçmiş olsun, yazdım yukarı sıkıntımı canım
Teşekkür ederim Allah razı olsun.Okudum az önce bence o gelmiyorsa sen tek çık gez ben tek başıma vakit geçirmeyi çok severim.Gençlik bi kere geliyor çocuk yok sanırım sende canını hiç sıkma o gelmiyorsa sen hayatın tadını çıkarmaya çalış.
Ben dönüp baktığımda boşuna üzülmüşüm diyorum anı kaçırmışım hep.

Ben hiç karışmıyorum ki ona, ama bu kadari bana fazla geliyor 3 yıllık evliyiz. Çocuk yok, bol vaktimiz var ama yanasmıyo, ben hep evde görüyorum eşimi. Dışarıda gezip tozmak istiyorum ama yok ev daha güzelmiş bilmem ne

Yok ben gezerim onun keyfini beklemem zaten, diyo bazen çok çıkıyorsun diye. Gelmiyorsun laf yapma bari di mi ben gezer tozarım da evliyiz, genciz nereye kadar böyle sürecek

Çok evcimen sanırım Bizim ki evde pek durmaz mahalle olduğu için çevre çok bu yüzden.

Canım 18 yıl bitti bizim de iyisi ile kötüsü ile.. bazı şeyleri çok kafaya takıp dillendirmemek lazım neyin üstüne çok gidersen o seni mutsuz eder... akışına bırak düzelirse düzelir... kendin nelerden keyif alıyorsan onları yapmaya çalış... yürüyüş yap temizlik yap arkadaşlarınla ailenle vakit geçir kitap oku tesbih çek vs vs.... Senin mutlu olduğunu gören ve hisseden eşin, emin ol seninle vakit geçirmek isteyecek.... zaman sabır lazım ve ben artık susmayı tercih ediyorum...

Hepsini yapıyorum da. 3 yıl oldu ya insan sıkılıyor bir yerden sonra, bilemiyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…