Düzenli Evimiz & Hayatımız

Negoooo Canım vallahi senden korkmaya başladım hadi balkon ve çamaşır katlamayı anlarım hafta sonundan çıktık daaa çatal kaşık çekmesini nerden gördünnnn amaaaa bende yengeç kadınım hissetmiştim dün el attım düzenli

Balkonu daha şimdi yıkadım başkan.
Çamaşırım cok sukur artık toplayınca hemen kutlamaya çalışıyorum.
Şimdi askıda varlar. Kurur kurumaz vu ödevi de yapayım.

Sabahtan beri ne yaptım?

Dusakabin camını temizledim kuruladim.
Klozet ve lavabolari derinlemesine temizledim. Musluklarimda su lekesini yok ettim.
Evimi süpürdüm.
Çocuğumu yaz kursuna götürüp geldim.
Balkonumu temizledim.
Masamı sildim.
Kahvaltı bulaşıklarımi makineye koydum.
Makineye çamaşır attım.
çiçeklerimi suladim.
kanepe kollarını sildim.

Dinleniyorum

A aaaa hayır tabikü de çıkmak istemem yeni alabildüm elime tlf kız uyudu yemek yaptım hemen ona. Bugün sadece kahvaltı yapabildim
Bulasıklar duruyır yıkanacak
Elbiselerimi hergün katlarım biriktirmem var bugün topladıklarım hemencik katlicam
Pek bir işim yok
Balkonum yok
Diğer görevlerde kulağa küpe

Kahve saati
Nevresim vs değiştirdim.
Halıları makinada yıkadım (ince, altı dotlu).
Detaylı toz aldım.
Dolapları ve kapıları sildim.
Buzdolabını iç dış temizledim.
Banyo ve wc leri temizledim.
Evi süpürüp sildim.
Balkonları sildim.

Bugünlük işim bitti. Yarın valizlerle ilgilenir götüreceklerimi hazırlarım

Ben de çok severim aşure. Tek başıma hiç yapmadım tutturamayabilirim. Kayınvalidem yapmış. Akşam orada yerim
Köydeyim negooooommmmmmmmmmmmmm canım nego
Tarhanalar oldu mu?

nego nun odevine gore burusmasi icin once toplamam lazim kalkip toplayayim burussun sonra katlarim
Yemin ederim ben de aynı şeyi yazacaktım güneşin önünde üstelik sabah sağlık ocağına gittim geldim ehliyet yenilemesi için rapor aldım anca gel çocukları doyur küçüğü yatır gidip toplayayım bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…