Düzenli Evimiz & Hayatımız

Doğdu kuzum bulutların üzerinde gibiyim hamd olsun.😍😍 İçim bi tuhaf..😊
Topuk kanı almaya çalışmışlar çok kansızmış sık emzirin demişler.Bugün saat 4,5 gibi çıkarabilirler iyi olur aslında hastane çok uzak bugün görebiliriz bizde.
Gözünüz aydın canım Allah analı babalı büyütsün inşAllah 🤲🏻 😍

Topuk kanı almaya çalışmışlar çok kansızmış sık emzirin demişler.Bugün saat 4,5 gibi çıkarabilirler iyi olur aslında hastane çok uzak bugün görebiliriz bizde.
Hadi gözünüz aydın
Hayırli evlat olsun insallah

Yatakları topladim
Koltuklarin örtüsünü cırptim duzenledim
Kahvalti hazirlandi yapıldı
Kaldırıldı mutfak temizlendi
Bul.mak calistirdim
Büyuk banyoyu yıkadim muslugunu parlattim
Wcyi ilacladim bekliyor muslugunu parlattim
Banyo ve wc sivi sabunlari boşalmıştı doldurdum
Oglana mutfak cöpunu verdim atti
Arko balkonu yikadim mermerlerini sildim
On balkonu yikadim
Salonu mutfagi antreyi yatak odasini supurdüm
Yemek yapilacak
Namaz kilinacak
Markete gidilecek
Çocuklar derste

Günaydın 😍

Aman iyisin ya. Yokluğun nasıl da belli ☺️😍

Bonusum üzgünüm ama evet uçuyorlar. Ben İzmir deyim, apartman boşluğunda hep görüyoruz.

Avustralya 'dan sadece bebek görmeye mi gelecekler :KK57:
Yok canım izinleri var Türkiye'ye geliyorlar mis o arada beni de çıkaracaklar

Ay benim bir anım var. Ailemle küçükken yaşadığımız evde vardı kırk ayak bile çıkıyordu arada. Çok eski mezarlık yanı bir binaydı.
Bir akşam otueuyoruz annemle. Annem görmüş ben korkuyorum diye hiç söylemeden sessizce kalkıp korktuk minderiyle hunharca yere vuruyor ama nasıl vurmak. Bende görmedüm ya tabi anneme birşey oluyor sanıyorum bağruyorum noluyor anne noldu diye. Komşunun kocasıda evine giderken merdivenlerdw sesimi duymuş. Komşuya demiş koş çabuk hogwartsı dövüyolarmı napıyorlar çok bağrıyo. Kadında nefes nefese geldi. Ben hala olayın şokunda annemde sözde beni korkutmadan iş halletcek :KK70::KK70:
:KK70: :KK70:

Günaydın kızlar dün kocaeline gittim çocuk beni perişan etti ağlaya ağlaya gittik ağlaya ağlaya geldik. Mahvoldum çok yorgunum.
Bugünde k.v görümcemler ve eltim gil top yekün bize gelecekler ayrıca Avusturya'dan bebek görmeye kendi akrabam gelecek ev temizlenecek bu yorgunlukla hiç birşey yapasim yok bugün bı bitseydi ya hiç elim kolum kalkmıyor
Allah kolaylık versin.

Hadi gözünüz aydın çok şükür. Sağlıkla büyütsünler hayırlı uğurlu olsun.

Selamlar🥰
Diyarbakır bugün 43 dereceydi :skandal: :skandal: :skandal:
Bugün burası serin. Ter yok. 43 çok🙃 Nem nasıl orada?
Haftaya 2 gün genel temizliğe ayıracağım. Çiçek yok evde😻 Bir hafta sonra tatile gidiyoruz. Birazdan alışverişe çıkacağız:KK37:
cat-scratch.gif

Topikçe kaşınma tuttiii:skandal::confused:
Sorma sorma. Saç diplerime kadar :KK45:
Günaydin kizlar
Yarin sabah 9dan aksam 5e kadar elektrik kesilecekmis mesaj geldi.elketrik gidince bizim suda gidiyor. Öf cok sıkıcı
Burada da 10-17 arası. Allahtan sitede jeneratör var😻
Gözünüz aydın. Allah hayırlı ve bereketli bir ömür versin💜

Selamlar🥰

Bugün burası serin. Ter yok. 43 çok🙃 Nem nasıl orada?

Haftaya 2 gün genel temizliğe ayıracağım. Çiçek yok evde😻 Bir hafta sonra tatile gidiyoruz. Birazdan alışverişe çıkacağız:KK37:

Sorma sorma. Saç diplerime kadar :KK45:

Burada da 10-17 arası. Allahtan sitede jeneratör var😻

Gözünüz aydın. Allah hayırlı ve bereketli bir ömür versin💜
Nem yok burda, kuru sıcaklık

X