Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yorucu bir gün sonu eve geldim
Duş alıp makineye çamaşır attım
Yemek sonrası mutfağı topladım
Bulaşık makinesi bitti yerleştirdim
Çamaşır makinesi bitti çamaşırları astım
Şimdi komşuma geldim kahve :kahve: eşliğinde iki lafın belini kırıyoruz :KK70:

Şimdi topladim kızın yanina gectim yatırıyorum
Sabah yine ayni isler
Yataklar toplandi
Mutfak salon süpürüldü
Kardesim camasirlari toplayip katlamis
Ön balkonu yıkadim
Yemek yaptım. Yine mutfagi topladik.
Aldik cocuklari yine yüzmeye☺☺
Aksam geldik eve .dusumuzu aldik.buyük banyoyu yıkadim.cocuklarla biseler atıstirdik.mutfagi topladim.
Ogluma mutfagin wcnin banyonun coplerini verdim atti .simdi klima altinda serinlenip cocuklari uyutuyoruz

Ah ah Nego Nego kalkınca her şey oluyor ya hu ✨😊

Vesilenle bulaşık makinemdeki temizlerim çıkardım.
Ocağı sildim bulaşıkları yerleştirdim
Elde yikanacaklari yıkadım.

Çamaşırları katladim ve hemen yerine yerleştirdim.

Hiç Halim yoktu.
Ya Allah bismillah deyince devamı geldi şükür 🤭

Valla demesi kolay diyeceksin belki ama aynısi benim de başımda olduğu için kolay olmadığınin farkındayım. Gerekirse sıkılsin , bos otursun ama TV karşısına koyma bebeğini derim. Ben gittiğim her yerde kapattiriyorum , gerekirse o odadan çıkıyorum. Bilmiyorum çok minikler henüz:KK43:
Çok haklısın bende her zaman TV karşısına oturtmuyorum arada işim oldukça kısa süreliğine izletiyirdum. TV nin zararlı olduğunu biliyordum ama şimdi baktım da dikkat hiperaktivite bozukluğu otizm gibi.. 2 yaşına kadar kesinlikle izletilmemeliymis.

Her çocuk yaramaz olacak diye bişey yok belki seninki çok uslu olur inşallah diyelim 😊
İnşallah 🤗
Rabbim acılarını göstermesin ilk zamanlarda çok zorluklar çektik sağlık problemleri yasadık ciddiydi hemde o günler aklıma gelince şükr ediyorum ama gerçekten şuan çok azab ediyoe bana. Kendisini asla ihmal etmiyorum ilk doğduğunda sorun yasadık diye kendisine çok düşkünüm herşeyini saatle yaparım o kadar dikkat ediyorum memlekette herkes bana çok düşüyorsun üstüne kendüne azap ediyorsun diye bir de o azap ediyor napalım 😁 iyi olsunlarda elbet geöer büyürler yengem sana bu yaptıklarını videoya al büyüdüğünde göster diyoe 1 hafta kaldı bende kadın sabıe sana dedi 😁
Geçmiş olsun Rabbim bir daha yaşatmasın. Elbet zor ama yapacak bir şey yok büyüdükçe azalır zorlukları eskiye nazaran

Cıvıtın evladım serbest🤣🤣
images

Ben de mutfak daginikken tamam, uyuyamam 🤣 şu dünyada böylesi takıntılı olmaya değer mi bilemiyorum ama.. 😂
Gerçekten değmez.
Ama gel gör ki anlat bizim gibilere 😃
Mutfak tezgahımın dili olsa da konuşsa, sile sile incelteceğim malzemeyi 🤣
Dünyaya geliş amacımız temizlikmiş gibi yaşamanın anlamı yok aslında.
Ev dağınıkken uyuyamam rahatsız olurum mesela, 3 çocukla haliyle dağılıyor, dağılsın da zaten. Fakat bu kadar yıpranmasam, rahatsız olmasam keşke. Törpülemeye çalıştığım yönümdür temizlik titizlik 🙄😉

X