Düzenli Evimiz & Hayatımız

Merhaba kızlar MasaAllah bu kadar işi nasıl yapabiliyorsunuz ay bana da tüyo verin lütfen. 10 aylık kızım var memlekete gittik geldik daha fena oldu sürekli dibimde otur diyor otururum eyvallah ama yemek var detay temizliğe girmiyorum bile zaruri ihtiyaçlar var yapmak zorundayım. Ben yapamıyorum ev dağınık oluyor ve bu benü gün boyu geriyor.
Merhaba benimde 9 aylık oğlum var aynı oda senin kız gibi bana yapışık yaşıyoruz valla bende çok yoruldum bebemin bu hallerinden. Tam bı yilmislik gelmişken bu topikle karşılaştım iyi geldi bana bebem uyudukca ki uyumuyor çok ama işte bir şekilde yapmaya çalışıyorum iyide oldu bana. Önceden bı iş yapsam diğerini sonra yaparım diye salliyordum ama şimdi verilen görevleri yapmaya çalışıyorum.

Organik erik pestilimmmm 😍 veeee bilin balım bunları kimmmmm doğradı 😂😂😂😂
IMG_20220728_193711.jpg

Bugün
*Ev topla supur yaptım havalandirdim
*Çamaşırları bitirdim ütü yaptım
*WC banyo temizledim havlu degistirdim
*Sifonyerimi duzenledim
*Mutfak topladım 373839 kez
*Börek yaptım tatlı yaptım
*Oğlumun dikişleri vardı aldırdım geldim
Akşama misafirlerim var onu da atlatirsam günü kapatacağım inşallah

Merhaba kızlar MasaAllah bu kadar işi nasıl yapabiliyorsunuz ay bana da tüyo verin lütfen. 10 aylık kızım var memlekete gittik geldik daha fena oldu sürekli dibimde otur diyor otururum eyvallah ama yemek var detay temizliğe girmiyorum bile zaruri ihtiyaçlar var yapmak zorundayım. Ben yapamıyorum ev dağınık oluyor ve bu benü gün boyu geriyor.
Merhaba bebeğiniz küçükmüş, gün içine yayarak yapacaksınız işleri. İş yaptığınız odaya onu da yanınıza alıp yapabilirsiniz.

X