Düzenli Evimiz & Hayatımız

3 te de rahat eden vardır muhakkak ama biz 4 te tam rahat etmiştik.Oğlum çok hareketli zor bi çocuktu.
2.yi büyütmek bana daha kolay geliyor ama tecrübeliyim.
Benim de yardim edenim yoktu bu yüzden oğlum 5 buçuk yaşındayken ben doğum yaptım böylesi daha güzel bana sorarsan biraz büyütüp rahatlığın tadını çıkarıp 2.çok çocuk düşüncesi varsa düşünmek.Sonuçta iyi yetiştirebilmek önemli.Ard arda olanlar pek yetişemiyor gibi.
Niye ard arda olanlar iyi yetişemesin? Bu annenin donanımı marifetiyle ilgili. Yetiştiren çok da güzel yetiştiriyor.

Son düzenleme:
Şimdi bı düşündüm de aynen hamileliğim zor geçiyor bu dönemde çocuğumla ilgilenemiycem çocuk doğunca yeni dogan her daim ilgi istiyor diğerine nasıl ilgi göstericem ilgi alaka ikiye bölünecek belkide çocuğum ilgisiz kalacak kıskanacak kardeşini evet biraz büyümesi en mantıklısı. Benim yaşım 35 yirmili yaşlarda olaydım ikinciyi uzun bir süre düşünmezdim. Yaş ilerliyor ve ilerledikçe de çocuk olmama ihtimali oluyor. Ayrıca rahata kavustummu o yaştan sonrada çocuk kaldırmaz kafam diye düşünüp belki bir tane daha yaparım diye düşünmüştüm ama çocuğumu iyi yetiştiremiyceksem biraz beklemeli. Yinede rabbimin taktiri bakalım Mevla neylerse güzel eyler
İkinci düşünüyorsan eğer aralarında 3 yaş iyi oluyor. Büyük tuvalet eğitimi almış oluyor kendini kurtarmış oluyor. Arayı çok uzatınca ikinci fikri uzaklaşıyor iyice. Eşim üçüncü istiyor ama ikinciden sonra çok ara verdim o üç yaşındayken olsaydı olurdu, şimdi sil baştan başlayamam ikisinin de okulu vaktimi çok alıyor çünkü.

İkinci düşünüyorsan eğer aralarında 3 yaş iyi oluyor. Büyük tuvalet eğitimi almış oluyor kendini kurtarmış oluyor. Arayı çok uzatınca ikinci fikri uzaklaşıyor iyice. Eşim üçüncü istiyor ama ikinciden sonra çok ara verdim o üç yaşındayken olsaydı olurdu, şimdi sil baştan başlayamam ikisinin de okulu vaktimi çok alıyor çünkü.
sen kac yasindaydin nego :KK45:

X