Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bu arada buraya üye olma sebebim manevi olarak kendime zaman ayırmayışım kendim için bir çay kahve keyfi yapmam meselâ biri beni aramasa kimseyi aramam bir yerlere gitmeyi sevmiyorum zaten bebekle zor oluyor böyle şeyler işte
Bende aynı durumdayım çocuk yokken çalışıyordum bı yerlere gidemiyordum simdi çocukla çok zor oluyor evdeyim hep. Kendi için özellikle çay kahve yapıp oturup içenlere hayranım ben bı kahvaltıda bir bardak anca içiyorum. Bu aralar çocuktan sebep herşeyden tam yilmisken bu sayfa çıktı karşıma gazla biseyler yapıyorum Allah razı olsun hepinizden

🍒Kahvaltıdan sonra mutfak toplandı
🍒Dünkü görevim olan buzdolabı bugün silindi bütün aparatları çıkarılıp yıkandı çekip altıda silindi.
🍒evi süpürdüm sildim.
🍒İki balkonda silindi.
🍒Cam önleri ve bütün kapı kenarları silindi.
🍒Bebeme meyve suyu sıktım makinanın içi temizlendi.
🍒Bebemi yıkadım doyurdum ve uyuttum.
🍒Kendimde duş aldım.
Namaz kilacaktim tatile girmişim. Benden bu kadar pestilim çıktı bebeyle yine iyi yaptım bunca şeyi :) bumerang gibi çocuk atıyorum geri geliyor. salona bırakıyorum arayıp buluyor beni yapışık ikiz gibi olduk

Bende adanaliyim.esimin isi dolayisiyla 9yil yozgatta yasadik.ne kadar guzeldi yazlari buz gibi.2bucuk sene once mersine geldik artik yozgatin yayla havasindan sonra burayi hic çekemiyoruz.e cocuklarda serin yerde buyüdüler.ilerde kücukte olsa yayla evi almak istiyorum.dayanılmaz oluyor
Yayla evi süper olur.👍 Nem çok kötü yahu insanı eritiyor herkes perişan olduk sıcaktan diyor.🙄

Bende aynı durumdayım çocuk yokken çalışıyordum bı yerlere gidemiyordum simdi çocukla çok zor oluyor evdeyim hep. Kendi için özellikle çay kahve yapıp oturup içenlere hayranım ben bı kahvaltıda bir bardak anca içiyorum. Bu aralar çocuktan sebep herşeyden tam yilmisken bu sayfa çıktı karşıma gazla biseyler yapıyorum Allah razı olsun hepinizden
Önce kendimiz sonra başkaları. Dünya telaşı biz 24 saat koştursakda bitmez o yüzden 10 dakikada olsa çay kahve ne seviyorsak sadece kendimiz için yapıp içelim 😊

Önce kendimiz sonra başkaları. Dünya telaşı biz 24 saat koştursakda bitmez o yüzden 10 dakikada olsa çay kahve ne seviyorsak sadece kendimiz için yapıp içelim 😊
Aynen çok doğru diyorsun bi kahve yapamda kocamla karşılıklı balkonda içelim. O da diyecek bu hatunun kafasına taşmi düştü 😂

Bu sabah ansızın kahvaltıya misafirim geldi. Gelmeden evvel buz dolabının içine üstten bir elden geçirdim düzenledim. Birkaç gün çnceden yapmış olsamda misafir sayesinde dünün ödevi olmuş oldu.
Bulaşık makinesini boşaltıp kahvaltı bulaşıklarını yerleştirdim
Eşimin akrabası evlenicek mobilya bakmaya çıktık onlarla birlikte bizim aldığımız yere gitmej istediler. Fiyatlar uçmuş 😓
Yemeğide dışarıda yemiş olduk.
Eve geldim makineye çamaşır attım astım
Toz aldım camlarından içerden tozunu alıp önlerini sildim.
Şimdi oturdum birkaç verimli video izleyip kahve içiyorum.
İbadette tatildeyim

Heee büyüdü sıpa . Senin transfer tarihi belli oldu mu 😍
Oy maşallah ya kızdı dimi😍😍
Yok ben 3 embriyoyu pgtye yolladım 2 haftaya sonuc çıkarmış. Cumarteside rahim filmi çekilcem. Film ve pgt sonucuna göre belli olcak sanırım. Filme bakıp histereskopi olup olmayacağıma krar vericek doktor☺️

Oy maşallah ya kızdı dimi😍😍
Yok ben 3 embriyoyu pgtye yolladım 2 haftaya sonuc çıkarmış. Cumarteside rahim filmi çekilcem. Film ve pgt sonucuna göre belli olcak sanırım. Filme bakıp histereskopi olup olmayacağıma krar vericek doktor☺️
Hayırlısı olsun inşallah

Herkese kocaman gunaydin😍😍
Yarin hem gün hem bebek gormesi icin komsularim gelecek o yuzden bugun cok işim var :confused:
❣Makinaya camasir attim yikaniyor, onlar asilacak
❣genel temizlikte yikayamadigim 2 guneslik ve 2 fon perdem var onlar yikanacak
❣kahvaltıdan sonra odalar toparlanacak
❣ev supurulup silinecek
❣wcler yıkanacak
❣yatak carsaflari degistirilecek
❣toz alinacak
❣cocuklar bıcı bıcı yaptirilacak😁
❣yemek yapilacak
❣tatli ve acma yapilacak,borek ve salatalari yarin sabah yapicam
❣kuruyan camasirlar katlanacak
Simdilik aklima gelip yapmam gerekenler bunlar. Bana kolay gelsin 🤦‍♀️😄
Bugünkü islerim bitti,ben de bittim. Sular akmiyor bulaşıkları makinaya yerleştiremedim malesef🤦‍♀️

X