Düzenli Evimiz & Hayatımız

Adanadasin heralde. Bende mersindeyim.yaniyor buralar.klimasiz duramiyoruz.arka odalari temizlerken ölüyorum terden .bi tek salonda.nefes alabiliyorum
Evet Adanadayım ben de senin gibiyim bebişi uyutup kendimi duşa atıcam.Her yıl yaz gelmeden bi korku sarıyor içimizi artık.😅 Çocukken bu kadar etkilemezdi ama büyüdükçe nefret ettirdi.😐
Allah yardımcımız olsun bana çekilmez geliyor artık. Teyzemin yatalak hastası vardı dr.yayla gibi bi yere götürün burada olmaz demişti her yıl gittiler kv si vefat edene kadar. Özellikle yaşlılar hastalar için durum daha da kötü.

hoşgeldin tenefüs geçmiş olsun yavruna allah kolaylık versin sıcaklarda

teyocum babana geçmiş olsun inş önemli bir şey değildir

Seninde yavruna geçmiş olsun süpürge kv nasıl? su ayrı eziyet inş çabuk gelir :KK43:

Geçmiş olsun
Hoş buldum Bonuscum benimde gözlerim seni arıyordu.😊 amin sağol canım.

hoşgeldin tenefüs geçmiş olsun yavruna allah kolaylık versin sıcaklarda

teyocum babana geçmiş olsun inş önemli bir şey değildir

Seninde yavruna geçmiş olsun süpürge kv nasıl? su ayrı eziyet inş çabuk gelir :KK43:

Geçmiş olsun
Sağolasın canım benim, çıktı iyi şükür. Prostattan oldu

Bugün neler yaptım;
🎗Sabah kahvaltı hazırladım oğlan patates püresi istedi salçayla kavurdum.
🎗Kahvaltı kaldırıldı bulaşıklar toparlandı masa silindi.
🎗Elde yıkanacaklar yıkandı
🎗Evi komple süpürdüm.
🎗Bebişin altını değiştirdim üzerini değiştirdim emzirip uyuttum.
🎗Ocağı sildim.
🎗Çiçekler sulandı.
🎗Merdivenleri baştan aşağı sildim.😣
🎗İnce bi kilim vardı onu da makinaya attım.
🎗Bi posta çamaşır katlayıp yerleştirdim.

Adanadasin heralde. Bende mersindeyim.yaniyor buralar.klimasiz duramiyoruz.arka odalari temizlerken ölüyorum terden .bi tek salonda.nefes alabiliyorum
Diyarbakır da çok sıcak 😩😩😩41 ile oturuyoruz. Teyzeme geldim evi serin ama benim evim çok sıcak

Bugün neler yaptım ✅ineklerimi sağıp sütü pişirdim yoğurt için ✅kahvaltı hazırlandı ✅bulaşıklar makineye konup çalıştırıldı (kızım boşaltı)✅balkon temizlendi ✅bir düdüklü tencere sarma sardım ✅eltimle telefonda konuştum ......arada oğlumu emzirdim alt değiştirdim vesaire yarın yıkamadan halılar gelecek silme süpürme yarına artık

Evet Adanadayım ben de senin gibiyim bebişi uyutup kendimi duşa atıcam.Her yıl yaz gelmeden bi korku sarıyor içimizi artık.😅 Çocukken bu kadar etkilemezdi ama büyüdükçe nefret ettirdi.😐
Allah yardımcımız olsun bana çekilmez geliyor artık. Teyzemin yatalak hastası vardı dr.yayla gibi bi yere götürün burada olmaz demişti her yıl gittiler kv si vefat edene kadar. Özellikle yaşlılar hastalar için durum daha da kötü.
Benim çocukluğum da adana ceyhanda geçti sivas a gelip kar görünce mutlu oluyordum annem hep şikayet ederdi sıcaktan biz severdik güneş deniz karpuz

Bende adanaliyim.esimin isi dolayisiyla 9yil yozgatta yasadik.ne kadar guzeldi yazlari buz gibi.2bucuk sene once mersine geldik artik yozgatin yayla havasindan sonra burayi hic çekemiyoruz.e cocuklarda serin yerde buyüdüler.ilerde kücukte olsa yayla evi almak istiyorum.dayanılmaz oluyor

X