Düzenli Evimiz & Hayatımız

20 temmuz ödevi

📌Buzdolabı silmek.
📌Çatal kaşık çekmecesi düzenlemek.

Not 1: Yeni gelen arkadaşlar ödevler zorunlu değil, zaten temizse ihtiyaç yoksa yapmıyoruz.
Not 2 : Yeni gelen arkadaşlar kendilerini tanıtmayanlar tanıtırsa memnun olurum.

@kk birinci noteri
@Bonus
@Aktif Lora
@Musluk Suyu
@Ziya
@Limonsuzzcay
@klbk33
JES JES
C Capanin Gururu Teyom
@golgefeslegeni
@Levaiz
@Teneffus Zili
@Efser
@N u r
@Selizay
@Anka
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
@Maya-
@Amazing family
@Tiniminimavihanim
@M e r i d a
penyez83 penyez83
@sweetgirlcandy
@J a n e
@Sfb
dira90 dira90
@Pamukpamuk44
@Pinhan
@_ASTRAL_
@O1deren87
@Hogwartss
@Atcbee
@Ysf42
@aslisc
GÜNAYDINNNN HANIMLAR:KK68:

BU GÜN YAPACAK ÖDEVİM YOK BAYRAM ÖNCESİ TEMİZLEMİŞTİM

BENDE KISACA KENDİMİ TANITAYIM O ZAMAN 39 YAŞINDAYIM 18 YIL BİTTİ EVLİYİM ÇOCUĞUMUZ YOK 22 YILDIR ÇALIŞIYORUM MESLEĞİM MUHASEBE KOCAELİ'NDE YAŞIYORUM

YAKLAŞIK 2 YILDIR BURADA DUA GRUPLARINDA AKTİF DURUMDAYIM... BU SAYFADA DA UZUN YILLAR AKTİF OLURUM DİYE UMUT EDİYORUM SEVDİM BU SAYFAYI SADECE HIZINA YETİŞEMİYORUM :KK48:

Sefan olsun kihiisz😐😂

Sendede oluyor mu? Makinaya camasir atarken birsuru geliyor gozume, katlayinca azicik😐 diyorum bunu icin mi ugrasmisim o kadar😐😂
benim katlarken de cok geliyor evde yapmayi sevdigim tek is yemek yapmak ve ütü gerisi icin kadın tutalim dese esjm hayir demem mutfak temizliginden nefret ediyorum :olamaz: nego duymasin :sus:

BU GÜNÜN RAPORU SABAH 04:50 KALKIŞ :halay:
CAMLARI AÇTIM EVİ HAVALANDIRDIM SABAH NAMAZINI KILDIM 5 SAYFA KURAN OKUDUM 375 SALAVAT VE 51 SALATİ TEFRİCİYE OKUDUM

06:30 KAHVALTI HAZIRLADIM MUTFAĞI TOPARLADIM YATAĞI TOPARLADIM CAMLARI KAPATIP WC Yİ YIKADIM
07:40 EVDEN ÇIKTIM 08:00 İŞ BAŞI BENİM HER SABAH MARATON BUNA BENZER HANIMLAR :KK48:

20 temmuz ödevi

📌Buzdolabı silmek.
📌Çatal kaşık çekmecesi düzenlemek.

Not 1: Yeni gelen arkadaşlar ödevler zorunlu değil, zaten temizse ihtiyaç yoksa yapmıyoruz.
Not 2 : Yeni gelen arkadaşlar kendilerini tanıtmayanlar tanıtırsa memnun olurum.

@kk birinci noteri
@Bonus
@Aktif Lora
@Musluk Suyu
@Ziya
@Limonsuzzcay
@klbk33
JES JES
C Capanin Gururu Teyom
@golgefeslegeni
@Levaiz
@Teneffus Zili
@Efser
@N u r
@Selizay
@Anka
Tenceresiz kaldim anne Tenceresiz kaldim anne
@Maya-
@Amazing family
@Tiniminimavihanim
@M e r i d a
penyez83 penyez83
@sweetgirlcandy
@J a n e
@Sfb
dira90 dira90
@Pamukpamuk44
@Pinhan
@_ASTRAL_
@O1deren87
@Hogwartss
@Atcbee
@Ysf42
@aslisc
Ben de yeni gelme muafiyetinden yararlanabilir miyim :ıslık:

benim katlarken de cok geliyor evde yapmayi sevdigim tek is yemek yapmak ve ütü gerisi icin kadın tutalim dese esjm hayir demem mutfak temizliginden nefret ediyorum :olamaz: nego duymasin :sus:
Bende sevmiyorum mutfak temizligi cam silmek vs. Sanirim ben dip kose temizligin hic birini sevmiyorum😐 camasirda mecbur birikince alamiyorsun sonunu..

Bende sevmiyorum mutfak temizligi cam silmek vs. Sanirim ben dip kose temizligin hic birini sevmiyorum😐 camasirda mecbur birikince alamiyorsun sonunu..
ayni ben camasiri telden toplarkeb katladim mi kolay geliyor yoksa cekilmiyor :olamaz:

Hadi yaa.. yaslari kac oldu? Buyudukce dertlerde buyuyo ama cokta seviniyorum ben💞 Allahim cumlemizin evladini korusun
en buyuk 13 yasinda (e)
ortanca 10 (e)
en kcuuk 6(k)

unutmususndur diye cinsiyetlerini de yazdim 🤣

en buyuk 13 yasinda (e)
ortanca 10 (e)
en kcuuk 6(k)

unutmususndur diye cinsiyetlerini de yazdim 🤣
Allah bagislasin canim.. ardi ardina 2 erkek cocuk zor oluyo cok😐 ne beraber olmadan yapiyolar ne gecinebiliyolar…kiz cocuklari kedi gibi oluyolar daha nazlilar sanki..buyusunlerde kolumuza takio gezelim insallah💞

Allah bagislasin canim.. ardi ardina 2 erkek cocuk zor oluyo cok😐 ne beraber olmadan yapiyolar ne gecinebiliyolar…kiz cocuklari kedi gibi oluyolar daha nazlilar sanki..buyusunlerde kolumuza takio gezelim insallah💞
en buyuk biraz maco tskiliyor diyorum dugunkerde dans ederiz artik boyuma geldin birak anne yağğ ben dans etmem diyor 🤣

aynen dedigin gibi hic ayrilmiyorlar ama gecinmiyorlarda benim ortanca çok yılışık oburu de kabullenemiyor onu 🤣🙈

en buyuk biraz maco tskiliyor diyorum dugunkerde dans ederiz artik boyuma geldin birak anne yağğ ben dans etmem diyor 🤣

aynen dedigin gibi hic ayrilmiyorlar ama gecinmiyorlarda benim ortanca çok yılışık oburu de kabullenemiyor onu 🤣🙈
kizdan hic bahsetmiyorum farkindaysan cunku o bir 🐑

Bana hamur de geri dur, tam hamur kafayim😐😂 alistirmissin mecbur cekilecek😐😂ben halujda seviyorum
Ya biz hamurisinin içinde büyüdük.Mantılar,yaglamalar 😀Bende çok severim yemeyi de yapmayı da.Heleki pandemi döneminde baya ilerlettim.Haluj patatesli olandı demi?

X