Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eklentiler

• Screenshot_20210601-143252_Opera.jpg
    Screenshot_20210601-143252_Opera.jpg
    47,6 KB · Görüntüleme: 23
tam oturmusken iyi oldu. vazgecicektim biliyo musun:KK70: aptal gibi dolaplari indirdim giysiler hep ortada. kızınki bitti sadece mal miyim neyim? mutfagi zor supurdum icine depip kiyafetleri cay icmeyi dusnuyodum:KK70:

Sorgulama be boşvir neye bastıysak böyle olduk işte kahve yap hadi

Ben de sey demek icin bu mesaji uzun yollardan alinti yaptim , ilk banı degilse süre uzun olmuyo mu dicektim ama yarin geliyomus tamam.

Aa ben de yapiyim iyi fikir verdin.

Kizlar diyetten dolayı mi tost yemiyosunuz neden🤔 ben haftada bir hatta bazen iki yiyorum dengeledikten sonra hicbiseycikler olmuyo. Catir catir yiyorum :KK70: :KK70:

kendimi kisitlayamam gururumla sisko olruum daha iyi diyomusum shsjjs tabiki öyle değil :KK70:
Bende yiyorum az olduktan sonra sıkıntı olmuyor da erken yemek istemedim o yüzden yemedim bugun

tam oturmusken iyi oldu. vazgecicektim biliyo musun:KK70: aptal gibi dolaplari indirdim giysiler hep ortada. kızınki bitti sadece mal miyim neyim? mutfagi zor supurdum icine depip kiyafetleri cay icmeyi dusnuyodum:KK70:

kalk kalk:KK70:
sonra kahve içer fal bakarız:KK70::KK70:

Bugün fena bir ruh hali içerisindeyim evin heryeri hem temiz hemde gözüme pis geliyor ama kolumu kaldıracak halim yok oğlanı almaya gidiyorum şimdi belkisonrasında biraz can gelirde bişeyler yaparım
Bende de bu his var çünkü halılar gözüme kirli geliyor. Dış cephe yapılsın yıkamaya göndercem :)

X