Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bunun üstüne birde ütü yaptım

cocuklara oyuncaklari toplayin diyorum 10 tl diyolar
Acıktıklarında sende onlara yemek 10 TL dersin artık bende negonun yöntemini kullanıyorum ve gerçektende ağlasalarda zırlasalarda vermiyorum hem onun gibi 1 hafta değil bir ay oluyor sonra hazine bulmuş gibi seviniyorlar
Bunun üstüne birde ütü yaptım
Neler yaptığını okurken gözlerim ütüyü aramıştı ben şimdi sarma saracam çocukları uyutuyorum 15 dk ya oturmuş olurum

Benim ütülenen kıyafetler kumaş pantolon gömlek nadal anlıyormusuuuun

Oldukça düz geldim iyi akşamlar.

Dışarda alıcaklarım vardı çocuklarla çıkalım dedik iki adım yere trafik olduğundan baya vaktimi aldı.

Saksı ve toprak aldım büyük sukulentimin yaprakları çok sıkıştı onu geniş saksıya geçircem. Dayanamayıp çok sevdiğim bi cis gördüm onu ve küçük bi uyku çiçeği aldım Allah banada akıl fikir versin.

Sen de mi aynı binadasın canım ?

Niye kız ben çok mesuudum

Çocuk odası süpürme hariç hepsi yapıldı. Akşamda çocuklarrla oynadım.

Benim ütülenen kıyafetler kumaş pantolon gömlek nadal anlıyormusuuuun
Hemde nasıl anlıyorum bilemezsin benim adam hergün kumaş pantolon gömlek giyiyor haftada 3 pantolon 5 gömlek değişiyor Allah'tan il içinde değil öğlende eve gelse gömleği kesin değişirdi
Bizde yine bayram coşkusu oldu ben çok mesudum okullar açılıyor diye uçuyom ya

Açılmasını istemediğimden değil herşeyi aynı anda açınca artmıştı hastalık bu srfer öyle yapmıycaklardı hani az daha bekleseydi okul
Bu virüs gitmeyecek bonus biliyorsun,bununla yaşamayı öğrenicez.Şimdi çocuğumun sevinci değer her şeye:/

Bugun yaptıklarım
Kahvaltı hazırladım bulaşıkları makinaya dizdim
Yatakları topladım evi havalandırdım
Yaprak sardım
Çamaşır attım yıkandı kurudu yerleştirdim
Kızımı banyo yaptırdım Banyoyu yıkadım, lavabosunu ovdum, klozeti yıkadım
Mutfağı,Balkonu dik süpürgryle süpürdüm
Buzdolabını sildim düzenledim
Yemek yedik topladım bulaşıkları dizdim cay falan mutfak toplu kızı uyuttum oyuncakları topladım kahve içiyorum

Pek bişey yapamadım bugun yaprak falan derken yarın dip köşe temizlik var insallah

Gecmis olsun canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…