Düzenli Evimiz & Hayatımız

BEnde öyle olduğumdan gözüm ısırdı bir yerden 🤣🤣
Ben evlenmeden önce sessiz sakin hanim hanimcik bir civciktim :KK70: Evlendikten sonra evrim geçirdim baktim gelen vuruyo giden vuruyo bide cazgir olmazsan herkes tepene biniyo ben de cazgira bagladim :KK70: tabi bu halim tam olmadi bence bikac yil daha var tam olmaya :KK70: hala hakli da olsam bazen sesimi cikaramiyorum.
Picak takmaya başlamadım henüz 🔪
Yazıklar olsun basganımm ben en çok ödevlere uyan ikindi olmadan herşeyi bitiren kişiyim

Benim oyumla civcikin oyu bir mi 🤣🤣
Teessüflerimi iletiyorum :KK12: cesiga derim gorursun he :KK45:

Ben evlenmeden önce sessiz sakin hanim hanimcik bir civciktim :KK70: Evlendikten sonra evrim geçirdim baktim gelen vuruyo giden vuruyo bide cazgir olmazsan herkes tepene biniyo ben de cazgira bagladim :KK70: tabi bu halim tam olmadi bence bikac yil daha var tam olmaya :KK70: hala hakli da olsam bazen sesimi cikaramiyorum.
Picak takmaya başlamadım henüz 🔪

Teessüflerimi iletiyorum :KK12: cesiga derim gorursun he :KK45:
Gelen vuruyo giden vuruyo 🤣🤣 keşke herkes kendini ezdirmese beş para etmez insanlara tak pıçağı geç değil 😂

Gözünü sevem cesiga deme o terliksiz terliksuyu da vuracağım 😂😆😆😆

Ben bi yapacaklarimi yazayim.

🍇Yemek(corbam var, yanina yoğurtlu bakla salatasi)
🍇Evi supurturum, silerim
🍇Elim degmisken lavabolar temiz ama üstten bi silerim
🍇Bakım yaparım(kaş bıyik)
🍇Balkonu yikamam lazim
🍇Dusakabini silerim
🍇Ders calisirim
🍇Mutfak dolaplarini silerim
🍇Alexin kafesi temizlenecek
🍇Camasir yıkarım
🍇Nevresimleri değiştiririm

🍇Spor tamam✅

Hepsini bugün bitiremesem de 2 3 güne yayarim bitiririm kalsin burda.

Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik sen izmirde değilmiydin?

Ben önceki gibi erken çıkamıyorum ki 9 çok geç kalıyo sabah yürüyüşü için ama şu an anca bunu yapabiliyorum napim.
Yürü gel duş iki soluklan vakit geçiyo evdekiler beklemek istemiyo herkesin tek düşündüğü yemek 🤦🏻‍♀️

Güneş burda da rahatsız etti sıcak kemde sürmeden çıktım inş sıfatımda bişey yoktur. 6 da çıkıcaksın gün doğumundan sonra.

Yazıklar olsun basganımm ben en çok ödevlere uyan ikindi olmadan herşeyi bitiren kişiyim

Benim oyumla civcikin oyu bir mi 🤣🤣
Civciv öğleden önce akşam yemeğini bile yapanlardan😌
İsim vermiyim başkaları desen neyse🤣
Kızlar benim üyeliğimde mi bir sıkıntı var telefonumda mi bilmiyorum ama buraya giremiyorum 😄 bu da ban yemenin başka çeşiti mi bilmiyorum sadece bu site açılmıyor, öyle yavaş ki 😁
Tarama geçmişini falan temizle,tarayıcı olarak opera kullan hızlanır

Son düzenleme:
Kızlar benim üyeliğimde mi bir sıkıntı var telefonumda mi bilmiyorum ama buraya giremiyorum 😄 bu da ban yemenin başka çeşiti mi bilmiyorum sadece bu site açılmıyor, öyle yavaş ki 😁

Tarayıcı değiştir bakalım fark edicek mi bende sıkıntı yaşıyorum bu ara beğenilerde atıyor başka sayfaya

Ben önceki gibi erken çıkamıyorum ki 9 çok geç kalıyo sabah yürüyüşü için ama şu an anca bunu yapabiliyorum napim.
Yürü gel duş iki soluklan vakit geçiyo evdekiler beklemek istemiyo herkesin tek düşündüğü yemek 🤦🏻‍♀️

Güneş burda da rahatsız etti sıcakkremde sürmeden çıktım inş sıfatımda bişey yoktur. 6 da çıkıcaksın gün doğumundan sonra.
Yürüyüş mü yapıyosunuuuzz ayy ben de katılsam keşkem

Güneş burda da rahatsız etti sıcak kemde sürmeden çıktım inş sıfatımda bişey yoktur. 6 da çıkıcaksın gün doğumundan sonra.
Muğladayim canım. Sen nerdeydin erzurum gibi kalmis aklimda ama 😬 sivas degildi dimi😬 ondan öyle dedim.
Tabi canım sartlar hangisine uygunsa öyle yap yeterki yap da☺️
Evet en güzeli günes doğmadan aslinda da tırsıyorum köpekler takiliyo pesime boyum kadar :KK70:
Günes kremi önemli ben yaz kıs hep sürüyorum cildiyeci söylemişti seneler önce. Ama bir tek onu sürüyorum nemlendiricidir bakim kremidr baska hicbi sey sürmüyorum adam olana yeter bile bakim olarak :rolleyes:
Civciv öğleden önce akşam yemeğini bile yapanlardan😌
İdim vermiyim başkaları desen neyse🤣
Cok güzel bi noktaya parmak basmissin teşekkür ediyorum :KK45:

Muğladayim canım. Sen nerdeydin erzurum gibi kalmis aklimda ama 😬 sivas degildi dimi😬 ondan öyle dedim.
Tabi canım sartlar hangisine uygunsa öyle yap yeterki yap da☺️
Evet en güzeli günes doğmadan aslinda da tırsıyorum köpekler takiliyo pesime boyum kadar :KK70:
Günes kremi önemli ben yaz kıs hep sürüyorum cildiyeci söylemişti seneler önce. Ama bir tek onu sürüyorum nemlendiricidir bakim kremidr baska hicbi sey sürmüyorum adam olana yeter bile bakim olarak :rolleyes:

Cok güzel bi noktaya parmak basmissin teşekkür ediyorum :KK45:
Ayy bi muğlalı yakalamak ne hoş 😍 konuya baaambaşka bi yerden dalcam 🤣 nasipse 8 sene sonra oraya yerleşmeyi düşünüyoruumm ömrümüz olur da hala görüşür olursak tavsiye isterim senden 🤣

X