Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kesin uyudu maşallahı var üstüne güneş doğdurmuyor hep Nego Nego gibi olmak isterdim ama doğama ters
Aslinda bi alissan vazgecemezsin gün o kadar bereketli oluyo ki. Hele o sabah günes dogarken sessizlik havanin mis gibi kokusu balkona cikip izlemelik manzarası🤩
Hepsi bi kenara erkenden tüm islerin bitiyo kafan bosaliyo cidden. Ben de ondan seviyorum. Gerci oldum olası uykuyu sevmem.
Bi aralar uyku saatimi günde 4 saata dusurmeye calisiyodum. Bilimsel arastirmalar var az uyumakla ilgili.
Neyse bunu da baska bigün anlatirim masallah destan yazdim :KK70: :KK70:

Aslinda bi alissan vazgecemezsin gün o kadar bereketli oluyo ki. Hele o sabah günes dogarken sessizlik havanin mis gibi kokusu balkona cikip izlemelik manzarası🤩
Hepsi bi kenara erkenden tüm islerin bitiyo kafan bosaliyo cidden. Ben de ondan seviyorum. Gerci oldum olası uykuyu sevmem.
Bi aralar uyku saatimi günde 4 saata dusurmeye calisiyodum. Bilimsel arastirmalar var az uyumakla ilgili.
Neyse bunu da baska bigün anlatirim masallah destan yazdim :KK70: :KK70:

Ahh civciv aynen şal alıp balkona çıkıyorum uyanışa şahit olmaya bayılıyorum.

Aynı şekilde geceyede bayılıyorum. Bilimsele gerek yok ben kendimi biliyorum 6 saati geçersem sırtım ağrıyo 4-5-6 olucak uykum

Ahh civciv aynen şal alıp balkona çıkıyorum uyanışa şahit olmaya bayılıyorum.

Aynı şekilde geceyede bayılıyorum. Bilimsele gerek yok ben kendimi biliyorum 6 saati geçersem sırtım ağrıyo 4-5-6 olucak uykum
Aynen aynen 🤩
Naptın kız o kadar merak ettim
Gundüz yüzdüm, aksam leslie 5 mil yaptim, bunun haricinde ev isi falan derken sabahtan beri oturmadım desem yeridir

X