Düzenli Evimiz & Hayatımız

Yok yaa yüzeysel sünger ıslanıyo çekiyoruz zaten allah allah onlar kötü yaptı belki.
Bilemiyorum ki ama kv de onlara yıkamıyordu dedi hali sermeden çağır şu oluyor her yer gerçektende öyle her yer şu ben şok içinde kaldım 2 yılı geçti kendim siliyorum ama tabi tam bir temizlik olmuyor allahtan koltuklarım leke tutmuyor

Nasıl ya bildiğin su mu döktüler. Onlar işi bilmiyormuş. Makinenin fıs fıs gibi yeri var ordan sıkıyorlar.

M merve_eymen canım ben 4 oldu yıkatıyorum çok memnun kaldım su falan dökmüyorlar tabiki 1 kova su istiyorlar onuda kendi makinesinin içine döküyor suyu makine püskürtüyor çok kuvvetli de çekiyor çıkan pis suya hayretle bakıyorsun sonra gayette kuru oluyor camları açıp bir gece havalandırdınmı tamamen kurumuş oluyor yerlere su sıçrayınca onu bile siliyorlar sandalyeleri de yıkatıyorum harika oluyor tanesini 5 liraya yıkıyorlar harika oluyor

Ahh deneyeceğim en kısa sürede ben yikattiktan sonra koltuklara oturamazsın şu içindeydi gün içinde kurumadı akşam battaniye koyduk düşün çarşaftan üzerimize geçti diye öyle oturup akşam açık bırakıp yatmıştık o yüzden gözüm korkuyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…