Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bebişim bıçak bulaşık makinesine atılmaz ki. En şahanesini al istersen bulaşık makinesine attın mı körelir elinde yıkıcan 😘

ay yok muslugum elimle uğraşamam ya😕
benim bildiğim lazer kesimler koreliyodu makinede. hepsi mi kötü oluyomus. evde biley var onla arada biliyorum ama. kim yıkayacak elinde ya😕

ay yok muslugum elimle uğraşamam ya😕
benim bildiğim lazer kesimler koreliyodu makinede. hepsi mi kötü oluyomus. evde biley var onla arada biliyorum ama. kim yıkayacak elinde ya😕
Bebişim iki dk nı almaz. 😂 Yemek yaparken kaç piçak kullanıyon ki :KK70:

Bebişim iki dk nı almaz. 😂 Yemek yaparken kaç piçak kullanıyon ki :KK70:

ben tek kullanıyorum bazen iki ama kullanirken sürekli yıkarım 😁

sorun eşimde. her mutfağa girişinde bir kaç bıçak birden kullaniyo. makine günlük çalışır bizde.her yıkamada 8 10 bıçak yıkanıyo eşim o gün evdeyse🤦

ben tek kullanıyorum bazen iki ama kullanirken sürekli yıkarım 😁

sorun eşimde. her mutfağa girişinde bir kaç bıçak birden kullaniyo. makine günlük çalışır bizde.her yıkamada 8 10 bıçak yıkanıyo eşim o gün evdeyse🤦
Çok pahalı piçak aldım asla makinede yıkanmayacak de :KK70: :KK70:

Çok pahalı piçak aldım asla makinede yıkanmayacak de :KK70: :KK70:

:KK70::KK70: muslugum picaklari gidip kendi aldı. bunlar makineye atilmayacak diyorum bişey olmaz hala kesiyo deyip atiyo. bı bıçak için de kavga etmek istemiyorum. yenisini alır napalım:KK70:

Bugun yaptıklarımı da Yazıyım

🎈 Evi havalandırdım Yatakları topladım
🎈 Kahvaltı hazırladım bulaşıkları makinaya dizdim
🎈 Halıları fırçaladım
🎈 Evi süpürdüm detaylı
🎈 Vileda yaptım
Toz aldım, pencere önlerini sildim, aynaları sildim
🎈 Vestiyeri temizledim düzenledim
🎈 Balkonu temizledim, kiler dolabını düzenledim
🎈 Tuvaleti yıkadım, lavabosunu ovdum
🎈 Banyoyu yıkadım, lavabosunu ovdum, klozeti yıkadım
🎈 Mutfağın tezgahını camasir suyuyla temizledim, Çaycıyı limon tuzuyla kaynattım
🎈 Ocağı fırını detaylı temizledim
🎈 Mutfak dolabının dışını sildim
🎈 Kuruyan çamaşırları kutladım yerleştirdim, bornozları yıkadım
🎈 Fincan tatlısı yaptım, yemek yaptım
🎈 Mutfağım toplu bulaşık makinesi çalışıyor sabah yerleştirirm
🎈 Eşimde uyudu kızımda uyudu bende bi kahve yapıyım kendime😍

Allahım yaaa geçmişi bitiremeden içime içime güldüm bu nasıl bi görsel muhabbet arası :KK70: arkadaki pembe fon hele
Kız telefon salonda şarzda takılıydı mutfaktan bıçağımı aldım geldim pembe fon dediğin lila renk koltuğu oluyor ben ona değilde attıktan sonra elimin tontikliğine takıldım hiç el estetikliği yok poğaça gibi çıkmış :KK70:

X