Düzenli Evimiz & Hayatımız

Eşim gidiyo da kalmak istemiyodu görev saatlerine göre ayarladı git gel yapiyo kalmadi yani.
Bi gece gidiyo diger gece izinli ondan ben de gitmedim annemlere 2 hafta ust uste kalsaydi gitcektim
İyi bari canım rahat olur böyle😘

+++++
🍇Yatak odasinin tozunu aldım (dolaplarin ustü de dahil)
🍇Bazanin altini süpürdüm geri kalan yerleri de süpürttüm robota
🍇Ebeveyn banyosunu temizledim
🍇Misafir banyosunu temizledim
🍇Antredeki dolaplarin tozunu aldım, supurttum
🍇Mutfagın (ayrintili degil) tozunu aldım, süpürttüm
🍇Oturma odasinin tozunu aldımm süpürtmedim😂😂
🍇Camasir makinesinin tozunu aldim
🍇Camasirları katlayip yerlestirdim
🍇Makineye örtüleri, küçük kilimleri attim asmam lazım 😁
🍇Kahvaltıdan sonra mutfagi toplamıştım
🍇Prizleri, kapı kollarini, pencere önlerini sildim
🍇Biseyler daha yaptim ama hatırlamıyorum 😁
Kalanlar;
🍇Su yapip salonun tozunu alcam, süpürcem
🍇Aslinda mutfak dolaplarini da silsem iyi olur ama bugünlük o dursun mokunu cikarmaya gerek yok🤷🏼‍♀️
🍇Tüm evi viledalicam
🍇Balkon yikancak buyuk ihtimalle bugün yapmam

Normalde böyle parca parca yapmam komple toz alir sonra komple supururm ama esim evde hayaller hayatlar oldu o yüzden. Neyse buna da şükür 😬

☕☕☕Simdi bi kahve molasi verdim sonra devamke.
Vay vay vayyy civciv sahalara dönmüş :rolleyes:

Evettt efsane geri döndü :KK70:dün sabah geldim eve 10a kadar yatmışım kalktım oğlanı okula götürdüm sonrada
Önce makine ayarladım 2 makine çamaşır yıkandı astımkurudu topladım katladım yerleştirdim
Valizleri boşalttım yerleştirdim
Ev boş kalmadığı için baya kirlenmişti
Dip köşe sildim süpürdüm toz aldım
Tuvalet banyo çamaşır suyuyla ovdum yıkadım
Yemek hazırladım akşam için yendi topladım oğlanıda banyo ettirip yattık
Bugün de aynı şekil de süpürdüm sildim mutfağın dibini köşesini boşalttım sildim çamaşır6suyuyla. Buzdolabını temizledim makineye bulaşıkları yerleştirdim elde yıkanacakları yıkadım simdi dikilecek çorap kıyafet var onları dikiyorum sonra da makineyi boşaltırım bulaşıkları yerleştiririm. Okunacak 80 sayfa tefsirim var inşallah bugün onuda halledicem
Nasıl geçti ailenle zaman😊

Aynen ben de öyle oluyorum sabah uyuyunca. Uyumazsam cok dincim.
Senin belin sırtın niye agriyo sürekli fıtık mı var? Bide fibromiyalji var demiştin yanlis mi hatirliyorum ablamda da var da ne menem bisey oldugunu biliyorum garibim her firsatta bacaklarımı sıksana diyip duruyo beni yakalayinca :KK70:

Yemegi firina attim simdi oturdum ödevi gördüm. Havlu yerleri duzenli de. Caydanligi patlatırım insallah hal bulabilirsem😅

Tebrikler 🤩 leslie sevmiyo musun canim? Yuruyuste istikrari yakalayamiyorum ben ya simdi kim giyinip ckcak falan diye hep bahane. Ama evde yapilan sporlarda bahanem kalmiyo😁

++++
🍒Salonun tozunu aldım, süpürttüm
🍒Evi komple viledaladim
🍒Çamaşırı astim
🍒Yemegi firina attim

Bugünlük bu kadar.
Yarin da balkonu yikarim bir de mutfak dolaplarini silerim. Tamamdir. Daha da bisey yapmam sınırları zorladim kendime göre:KK76:

Severim yaparımda civciv çok ara verdim dışarı çıkmadık zaten bi süre evde de belimden dolayı ayağımdan dolayı bişey yapmadım iyice uyuştu vucudum.

Geçen gün denedim lesli çok zorlandım düşün bıraktım.
Yürüyüş ona göre daha kolay.
Fıtık vardı son gittiğimde düzgün bi cevap alamadım dr dan kilo vermeden de alamıycam.
Yine deniycem inşallah çok faydalı lesli bir çok uzmanda tavsiye ediyo zaten

Maşallah okurken içim açıldı 😊
Tesekkür ederim☺️💚
domates çorbası yapcam ben😁
benim oğlan nohutlu pilav çok sever😍 ya da erişteli bulgur pilavı.

o dediğin çorbayi ben çok severim😍😍
Ahh nohutlu pilav, tavuklu pilav ayran üstüne de tulumba tatlısı kucuklugumden kalma alışkanlık mevlid menüsü😂 ben de coook severim ama felek aman vermiyo :KK70:
Aynen ben de öyle oluyorum sabah uyuyunca. Uyumazsam cok dincim.
Senin belin sırtın niye agriyo sürekli fıtık mı var? Bide fibromiyalji var demiştin yanlis mi hatirliyorum ablamda da var da ne menem bisey oldugunu biliyorum garibim her firsatta bacaklarımı sıksana diyip duruyo beni yakalayinca :KK70:

Yemegi firina attim simdi oturdum ödevi gördüm. Havlu yerleri duzenli de. Caydanligi patlatırım insallah hal bulabilirsem😅

Tebrikler 🤩 leslie sevmiyo musun canim? Yuruyuste istikrari yakalayamiyorum ben ya simdi kim giyinip ckcak falan diye hep bahane. Ama evde yapilan sporlarda bahanem kalmiyo😁

++++
🍒Salonun tozunu aldım, süpürttüm
🍒Evi komple viledaladim
🍒Çamaşırı astim
🍒Yemegi firina attim

Bugünlük bu kadar.
Yarin da balkonu yikarim bir de mutfak dolaplarini silerim. Tamamdir. Daha da bisey yapmam sınırları zorladim kendime göre:KK76:
Bir de Nevresimleri degistirip yikamistim ben onu unutmusum yazmayı

Nego Nego bizde devlet okulu sizde online ders yok mu ana sınıfına?

Gittiği zaman hiç isteksiz değildi ne güzel gidiyodu bi önceki sene öyle isteksizdi bi yaş daha büyüdü tabi.
Her gün gidiyor okula o yüzden yok online ders.Düzenleri şaştı hevesleri kalmadı ki ne yapsınlar

X