Düzenli Evimiz & Hayatımız

Ee o zaman evinde yapan ablanınkini de ben yaptım diyebilirim 🤣🤣 ama yüzüm yok söz verdim ben açacağım bir dahaki sefere 😬 sen yine bana ayır ben gelir alırım😁😁
Mantıklı canım güveniyorsan al herseyide biz yapamayız zaten ben yapan bir kişinin pisliğini görünce alamıyorum mahallede oturup yapıyor elleri pis daha neler neler o yüzden güvenip alamıyorum..ayırdım bile 🥰😂😂

Mantıklı canım güveniyorsan al herseyide biz yapamayız zaten ben yapan bir kişinin pisliğini görünce alamıyorum mahallede oturup yapıyor elleri pis daha neler neler o yüzden güvenip alamıyorum..ayırdım bile 🥰😂😂
Hele ben asla herşeyi tek yapamam 🤣🤣Yok yok bu ablayı tanıyorum komşumun akrabası, mantı yapıp satıyor sürekli. Çok temiz biriymiş.

Çılgınlar gibi bir maratona giriyorum.

Ay tutulması var 14:13 te ondan önce başladım başladım yoksa dutulup kalıcam.

images

Herkes anlamıyor senin çocukların zaten uykusuz hazır uyurlarken sende yat uyu dinlen diyorlar ama ben öyle dinlenemiyorum ki benim önce kafamı rahatlatmam vücudun gerginliğini atmam lazım işte ben şimdi dediğin o ufak oldukları dönemdeyim
Onu diyenler de öyle dinleniyorlar çünkü kendilerince seni düşünüyorlar 😊

O zaman paketli diye aldığın hiç bir gıdayı alma,nasıl üretiliyorlar görsen ooo:KK53::KK53:

Kız felfecir kitab okuma grubunu okuyorum sanıyorum ben buraya nasıl geldim vallahi anlamadım :KK70: :KK70: :KK70:
Ya bakıyorum bakıyorum farklı kişiler var en sonunda anladım yahu 🤣🤣
Nasıl oldu o iş acaba🤣
Hoşgeldin yabancı pek yok,çoğumuzu tanıyorsun kardeş topik🤣

X