Düzenli Evimiz & Hayatımız

Mayıs
1. Kumru ile Kumru 308 syf.
2. Görmek 324 syf.
3. Kuyruklu Bir Yıldızın Altında İzdivaç 176 syf.
4. Frankenstein ya da Modern Prometheus 256 syf.
5. Bozkurtlar 584 syf.
6. Ateşten Gömlek 220 syf.

7. İmparator Çay Bahçesi 216 syf.
Bu kadar okumuş hala Teo'nun nazarı diyor :KK70:

Tüm gün çocuklardan işten güçten popomun üstüne oturamıyorum kendime vakit ayıramıyorum çocukları erken uyutma konusunda çok beceriksizim onlar uyuyunca biraz keyif yapmak istiyorum sıcak çay veya kahve içebilmek istiyorum gün içinde pek mümkün olmuyor sizi bile 5 saat geriden takip ediyorum
Şuan sizin muhabbetleri mis gibi sıcak çay eşliğinde okumak bile çok keyifli, eğer bunuda yapmayıp ertesi gün aynı rutinde giderse psikolojik olarak çöküyorum bazen kitap bazen film bazen online alışveriş ama yalnız 😍

ben de senin gibiyim:) yalnız kalmayinca kafamı toplayamiyorum. o yüzden çok iyi anlıyorum Allah yardımcımız olsun:)

sakin kafayla bı kahve içip bı saat kendime ayirirsam çok iyi geliyo.

Gelmesi muhtemel kişileri etiketlemişin bende bu akşam etiketsiz topladınız sandıydım inşallah yarın akşam davetsiz gelirim😘

Ahaa oğlan uyudu dediğin saate bak benimkiler o saatte birbirleriyle savaştaydı 11 de zor uyuttum 😒

her akşam dokuzda toplanıyoruz etiketsiz de gel tabiki😍 akşam nego geç geldi toplu etiket yapamadı:) bonuscum da en çok gelenleri etiketlemiş sanırım:)

ben kendim dayanamam ki canım. erkene çek istersen sen de yavaş yavaş. küçük mü seninkiler. benimki üç buçuk yaşında:)

Sözde 1e kadar uyuyacaktım kız ateşlendi düşürmeye çalışırken heryere kustu kızı yıkadım biraz su da oynattım o arada Nevresimleri, alezi, pikeyi çıkardım alezi makineye attım şimdi çıkmasını bekliyorum diğerlerini atacam temizleri serdim. Çok şükür kız uyudu
çok geçmiş olsun canım:KK43: şimdi iyi mi bıdık

Sözde 1e kadar uyuyacaktım kız ateşlendi düşürmeye çalışırken heryere kustu kızı yıkadım biraz su da oynattım o arada Nevresimleri, alezi, pikeyi çıkardım alezi makineye attım şimdi çıkmasını bekliyorum diğerlerini atacam temizleri serdim. Çok şükür kız uyudu
Geçmiş olsun. Şimdi nasıl kız

X