Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızlaaar ben şu an diyet yapamıyırum malesef yaa illa ki yiyorum yani 🙄 bide emzirdiğim için çabuk acıkıyorum
ama dün bi karar aldım sadece su ve spor bunlara dikkat edicem ben suyu pek içemiuorum malesef o yüzden günde en az 2 litre içsem en fazlada 3 içsem süper olacak benim için
Bugün 1 litre içtim bile 😍😍
Canım zaten emzirirken su içmeye dikkat etmelisin o yüzden kararın yerinde olmuş ☺

Bugün nasılsın canım?

Canım sirkeyi deterjan gözüne mi yoksa kazana mı döküyoruz? Bi de ne kadar?
Bişey sorcam bi de, benim deterjan gözü kireç oldu hep. Kaynar suda bile beklettim çıkmadı 🙁
Canım ben artık sirke tavsiye edemem,bozuluyor diyorlar kimsenin makinesinin sorumluluğunu alamam.
Kireç çözücü dene istersen çıkarıp

Kızlaaar ben şu an diyet yapamıyırum malesef yaa illa ki yiyorum yani 🙄 bide emzirdiğim için çabuk acıkıyorum
ama dün bi karar aldım sadece su ve spor bunlara dikkat edicem ben suyu pek içemiuorum malesef o yüzden günde en az 2 litre içsem en fazlada 3 içsem süper olacak benim için
Bugün 1 litre içtim bile 😍😍
Su ve spor yeterli senin için bu süreçte😊

İyi aksamlar kizlar.
Pek bisey yapamadim yine..
Yazayim yaptiklarimi;

Camasirları topladim katladım
Evi süpürdüm
Alisveris yaptim (gunun bi kismi disardaydim)
Yemek yaptım
Mutfagi topladim makineyi calistirdim
Sporumu yaptım
Bugün gec uyucam muhtemelen. Toz almayi düşünüyorum yarin tekrar evi süpürürüm 🤷🏼‍♀️

İyi aksamlar kizlar.
Pek bisey yapamadim yine..
Yazayim yaptiklarimi;

Camasirları topladim katladım
Evi süpürdüm
Alisveris yaptim (gunun bi kismi disardaydim)
Yemek yaptım
Mutfagi topladim makineyi calistirdim
Sporumu yaptım
Bugün gec uyucam muhtemelen. Toz almayi düşünüyorum yarin tekrar evi süpürürüm 🤷🏼‍♀️
Aklıma getirdin ben makineye çamaşır atmıştım unuttum 🤭
Allahım sen beni zengin yap her işi ben yapmayayım amin..

X