Düzenli Evimiz & Hayatımız

Kızıyorlar ekmek çok diye :KK43: bencede ben bi kere bu kilolardayken diyetisyene gittim günlük 9 dilim ekmek verdi. 3 öğün 3 dilim bunlar kızıyor :KK70:
Kim kızıyor ya la havle offf.Herkes karatay yapmak zorunda sanki.Diyetisyenler bilmiyor onlar biliyor😏
Ekmeği hiç bırakmadan verdim ben kilo.Hiç kimsede bıraktıramaz kusura bakmasınlar.Ekmeksiz kahvaltı yapmıyım daha iyi

Tabi tabi haftada bir temizlerim çıkarıp
Ben kazan temizleme ya da 90 derecede boş çalıştırıyorum. Sirke karbonat koyuyorum ama sirke bozuyor diyorlar o yüzden kimseye tavsiye edip risk almak istemiyorum.Özel temizleyiciler satılıyor istersen.
Kararma rutubetten olur,kullanmadığın zamanlar hafif açık bırak deterjan gözünü hava alsın.Çıkarıp temizliyorsun değil mi?

çok tatlısın ya:KK70: :KK70:
ben mutfakta bişeyler yaparken, çamaşır katlarken, asarken, nevresim değiştirirken kisaca her türlü işte dinliyorum:)

iş yerinde de hep açarım. basın mi ağrıyo sesler birbirine karışınca:)
Evde sürekli kavga bağrış:) zaten bide müzik tv sesi olunca hiç dayanamıyorum. Mesleğimden öğretmenlik okul olduğu dönemde de evde istiyordum sessizliği
Gidip oturuyor ama yapmıyor salona geliyor yapıyor. Neden buraya yapmıyorsun bak çiş var diyorum cevap vermiyor. Doktor normal alışması için 2 gün ver sonra yapmaya başlar dedi bende iyiki dinlemişim bugün öğleden sonra hiç kaçırmadı hep tuvalete yaptı bakalim inşallah böyle devam eder
Benim kız çok istekliydi bezi attık 1ay oldu nerdeyse hala altına yaptığı oluyor. Bi ara tüm gün yaptı altına dedim tekrar beze dönelim. Bez taktırmadı

Evde sürekli kavga bağrış:) zaten bide müzik tv sesi olunca hiç dayanamıyorum. Mesleğimden öğretmenlik okul olduğu dönemde de evde istiyordum sessizliği

Benim kız çok istekliydi bezi attık 1ay oldu nerdeyse hala altına yaptığı oluyor. Bi ara tüm gün yaptı altına dedim tekrar beze dönelim. Bez taktırmadı
Bugün 3. gün oldu çok şükür daha iyi 1. Ve 2. Gün yarışına kadar bir kere bile tuvalete yapmayınca canım sıkılmıştı hem üstü hem yerler hem psikoloji olarak olmuyor demeye başladım sonra ben götürdükçe yapmaya başladı çok şükür inşallah böyle gider daha söylemiyor ben götürüyorum ama daha söylemesi için zaman olabilir dedim seninki söyledi mi nasıl yaptin

Kim kızıyor ya la havle offf.Herkes karatay yapmak zorunda sanki.Diyetisyenler bilmiyor onlar biliyor😏
Ekmeği hiç bırakmadan verdim ben kilo.Hiç kimsede bıraktıramaz kusura bakmasınlar.Ekmeksiz kahvaltı yapmıyım daha iyi
Bende ekmeksiz yaşayamıyom :KK70:

Bugün 3. gün oldu çok şükür daha iyi 1. Ve 2. Gün yarışına kadar bir kere bile tuvalete yapmayınca canım sıkılmıştı hem üstü hem yerler hem psikoloji olarak olmuyor demeye başladım sonra ben götürdükçe yapmaya başladı çok şükür inşallah böyle gider daha söylemiyor ben götürüyorum ama daha söylemesi için zaman olabilir dedim seninki söyledi mi nasıl yaptin
Yok söylemiyor benim ki de ben götürdükçe yapıyor. Ama bazen bitirmeden kalkınca devamını altına yapıyor. Ama şimdi sürekli soruyorum kızım çiş varsa hadi gidelim diye. Bazen var diyor. Daha kakayı çözemedik ama

Çok açıktım hocam 3 dilim ekmek yiyebilir miyim :KK70: dk sayıyorum 11 e :KK70: Bonus Bonus

Bence 3 dilim makul zaten tam buğdy ekmeği ağzımı dalıyor :KK43: Bonus Bonus

3 dilim normal,kilonu baz al.Kilon düştükçe azaltırsın.

Kızıyorlar ekmek çok diye :KK43: bencede ben bi kere bu kilolardayken diyetisyene gittim günlük 9 dilim ekmek verdi. 3 öğün 3 dilim bunlar kızıyor :KK70:

Nego demiş zaten diyeceğimi musluk.
Kızan sözüm ona kimse o kızan kendi yediğine baksın önce.
Destek olmak fikir vermek için uğraşıyoruz

Basamıyorum üstüne

Anlamadım ki bende geçen sabah bir kalktım ayağım şiş. Bugün daha iyiydi aslında da çok üzerine basınca :/
Bugün nasılsın canım?
Ben kazan temizleme ya da 90 derecede boş çalıştırıyorum. Sirke karbonat koyuyorum ama sirke bozuyor diyorlar o yüzden kimseye tavsiye edip risk almak istemiyorum.Özel temizleyiciler satılıyor istersen.
Kararma rutubetten olur,kullanmadığın zamanlar hafif açık bırak deterjan gözünü hava alsın.Çıkarıp temizliyorsun değil mi?
Canım sirkeyi deterjan gözüne mi yoksa kazana mı döküyoruz? Bi de ne kadar?
Bişey sorcam bi de, benim deterjan gözü kireç oldu hep. Kaynar suda bile beklettim çıkmadı 🙁

Sabahtan beri naptım pek bişey yapamadım henüz :KK43:

Bebeğimin renklilerini yıkadım onları katlayıp yerleştiricem şimdi kurudularsa
Şuan da da bizim renkliler yıkanıyor
Kahvaltı hazırladım sofram duruyor
Oğlum uyursa hızlıca bi maraton yapıcam ev silip süpürülecek toz alınacak b.makşnesi boşaltılacak
Yemek yapılacak banyo temizlenecek
Bide yapabilirsen 10 15 dk leslie yapıcam dün başladım inşllh devamı gelir 😄😍🤗🤗 herkese kolay gelsiiinn

Kızlaaar ben şu an diyet yapamıyırum malesef yaa illa ki yiyorum yani 🙄 bide emzirdiğim için çabuk acıkıyorum
ama dün bi karar aldım sadece su ve spor bunlara dikkat edicem ben suyu pek içemiuorum malesef o yüzden günde en az 2 litre içsem en fazlada 3 içsem süper olacak benim için
Bugün 1 litre içtim bile 😍😍

X