Düzenli Evimiz & Hayatımız

Hangi şehirdesin canım bizde çok nadir kesiliyor birkaç saat içinde geliyor. Susuzluk çok zor napıyorsun 2 gün ihtiyacı nasıl karşılıyorsun bizim evde olsa napardık bilmiyorum
Şehirle alakası yok canım sitenin içinde problemler var onlar kesiyor. Bir nevi cezalandırma
Arıtma hazinesinden faydalanıyoruz. Başka çare de yok zaten :/

Şehirle alakası yok canım sitenin içinde problemler var onlar kesiyor. Bir nevi cezalandırma
Arıtma hazinesinden faydalanıyoruz. Başka çare de yok zaten :/
Ayy parçalarım onları ne hakla su bu yaa kime neyin cezası bu saçmalığın daniskası senin yerine ben sinirlendim

Canım daha çok küçük belki gazı falanda olabilir veya erken diş sıkıntısından başlamıştır benim oğlan 3 aylık diş çıkarmıştı ağzına bak beyazlama falan var mı
Gazını pırt pırt çıkarıyo çok şükür. Dişine de baktım onda daha belirti yok. Doktorda detaylı muayene etti bulamadı hiç bişe.

Hepsi işime yarayacak şeyler ama dünden beri oğlumu tuvalete alıştırmaya çalışıyorum yok imkan yok yapmıyor valla çıldıracam tuvaletten çıktıktan sonra yapıyor ne yapacam şaşırdım

Gazını pırt pırt çıkarıyo çok şükür. Dişine de baktım onda daha belirti yok. Doktorda detaylı muayene etti bulamadı hiç bişe.
Şimdi nasıl huysuzluk devam ediyor mu belki nazar değdi kuzuya bol bol oku annesi
Süngerin yeşilinin üstüne cif dök anasını bile ağlatır
Ayy hemen deneyim bakayım kimin anası ağlayacak benim mi kapının mı

Şimdi nasıl huysuzluk devam ediyor mu belki nazar değdi kuzuya bol bol oku annesi

Ayy hemen deneyim bakayım kimin anası ağlayacak benim mi kapının mı
Yok canım çok şükür huzursuzluğu aşımız vardı yarına erteledim artık bugun bakayım durumuna

Yatakları topladım
Evi topladım
Havalandırdım
Derse girdim
Kahvaltı sonrası mutfağı topladım
Süt pişirdim
Toz aldım
Perdeleri attım makineye

Süpürüp silmek
Yemek yapmak
Camları bi el silsem iyi olur aslında canım pek istemedi geçen hafta sildim :/
Bakalım Allah nasip ederse Yapacaklarım bunlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…