Düzenli Evimiz & Hayatımız

Başıma ne geldiyse hümanistlikten geldi boşver hümanist olmasın o

hiç biri hümanist değil bı sen böylesin
bı kere bakarlar karşıdakine. notunu verir ona göre davranırlar asla herkese kucak açan tipler değiller. sen niye böyle oldun annem

hiç biri hümanist değil bı sen böylesin
bı kere bakarlar karşıdakine. notunu verir ona göre davranırlar asla herkese kucak açan tipler değiller. sen niye böyle oldun annem
Sen de seviyom mu gomuyon mu belli degil beni tanimiyor ama tespitler yaoiyirsun buna cok sasirdim bak neye gore mesela herkese kucak actigimi düşündün?

bende ki olay aslında daha makul bence bana gore yani başta sevecen sıcak olurum ama notu kısa sürede verir ışık hızıyla soğurum. Yanı bir pişmanlığım da keşkem de olmaz. Ben ona sans verdim sonra da yol verdim der önüme bakarım

Bu ara hiç bir iş yapamıyorum bir haftadır anca evdekilerin yediklerini organize ediyorum. bulaşık, çamaşır yıka kurut katla kaldır hafif bir ev toparlama o kadar. dün misafirim vardı bugünde mağlum döneme girdim başım mı dönüyor, ağrıyor mu anlamadım beynim sislii oturdum kaldım yerimde
çamaşırları toplayıp çamaşır asıp bulaşıkları yıkayarak yatıcam sabah erken kalkış

Bugün iş yapıcam diye heveslendim ama yapamadım. Ortalığı bile toplayamadım. Ayağım fena şişmiş ne yaptım ayağıma bilmiyorum üzerine basamıyorum :/ her işimi eşim bey yaptı. Baktım ateşi falan da yoktu hayr olsun inş.

Geçmiş olsun tek ayağının belli bir bölgesimi şişti neden oldu acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…