Düzenli Evimiz & Hayatımız

Tersten okumaya başladım bir sayfa bir sayfa geri allahım beynim yandı ben giderimde yemek yapayım taze fasulye soydum kıymada çıkarmıştım keşke kendi kendine birleşmeler.. bücür cadıyı hatırlayanlar var mı :dua:
Unutmak mümkün mü biraz korkardim biraz heyecanlanirdim ama yine de izlerdim:KK70:

Mazeretsiz bir şekilde aktif olmayan hanımlar listeden çıkarıcam,kurallar ilk sayfada yazıyor.

23 mayıs ödevi

⭐Ütü yapmak
⭐Güzel bir pazar kahvaltısı hazırlamak

kk birinci noteri kk birinci noteri
@terliksuu
Bonus Bonus
@Aktif Lora
@musluk suyu
@pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
@Ataayemi zeynepyu
@UcanSupurge
malipina malipina
@Ayla-
@Limonsuzzcay
@Birtekefem
@nnnadal
@Anka
@Suskunhanim
BereliPenguen BereliPenguen
E Elif2780
K klbk33
@Gonulmeyvesi
@74FRIDA
@McGrath
@JES
Selamün aleyküm kızlar 🌿
Bugün mütiş bir kahvaltı yaptık, kayınvalidem ve annesi, eşimin kardesleri hepsi bizde. Negoo, ondan bakamıyorum ben de bu aralar.
Kayınvalidemler sağolsun onlar kahvaltıyı hazırladı ben sofrayı ve mutfağı toparladım.
Bugün çamaşırlar birikmisti onların utusunu yaparım akşama.
Oğlanı yıkadık ve evi Supurdum bugün başka bir şey yapmadım..

Bugün yaptıklarım
Güzel bi kahvaltı
Saçımı boyadım.
Market alışverişimi yaptım
Çocukları yıkadım
Taşınmadan kalan kutuları yerleştirdim
Hala kutuda kalan şeyler varmış onları yerleştirdim
Şimdi akşam yemeği hazırlıyorum.
Sonra mutfak işleri var. Bulaşık mk boşaltıp doldurma çay demleme vb...
Çocuklarım çok yaramaz onlarla uğraşıyorum ev işi 2. Planda kalıyor bu aralar..

Sen gliserin kullanıyordun ne oldu? Bu arada topuklarıma kullanıyorum,sen nasıl kullanıyordun?
Kullanıyorum hala kuzum.ama saçım çok yıprandığı için sağlıklı saç kadar etki edemiyo.banyodan sonra saçım için hazırladığımı topuklarıma sıkıyorum yediriyorum elimle.bir ölçü gliserin 3 ölçü su koyuyorum

Kullanıyorum hala kuzum.ama saçım çok yıprandığı için sağlıklı saç kadar etki edemiyo.banyodan sonra saçım için hazırladığımı topuklarıma sıkıyorum yediriyorum elimle.bir ölçü gliserin 3 ölçü su koyuyorum
Tamam canım öyle yapayım

Bugün yaptıklarım
Güzel bi kahvaltı
Saçımı boyadım.
Market alışverişimi yaptım
Çocukları yıkadım
Taşınmadan kalan kutuları yerleştirdim
Hala kutuda kalan şeyler varmış onları yerleştirdim
Şimdi akşam yemeği hazırlıyorum.
Sonra mutfak işleri var. Bulaşık mk boşaltıp doldurma çay demleme vb...
Çocuklarım çok yaramaz onlarla uğraşıyorum ev işi 2. Planda kalıyor bu aralar..
Bitti mi yerleşme işin tamamen

Evim savaş alanına döndü :KK43: dünden beri küçük kızım sürekli ağlıyor doktora götürdüm sebep bulamadı bişeyi yok dedi. Sadece kucakta ayakta gezince susuyor. Öyle uyuyor. Bu kadar huzursuz hiç olmazdı. O yüzden dün ve bugun hiç bişe yapamadım. Şu an düzeldi gibi böyle uyursa sabah başlarım temizliğe ödevleri yapamadım ama hafta içi yaparım telafi olarak:)

Banyoda topuk taşı da kullanıyon mu kuzum.ölü deri gitsin .üstüne gliserini sıkınca pamuk gibi oluyo.mesela ayağın ıslandığı zaman da aklına geldikçe sık yedir bi güzel.
Aynen canım törpüm var banyoda kullanıyorum birde şu pilli törpüden var.Ayak maskesi alacaktım son çare ama yumuşatmaya başladı gliserin, sadece sürekli abdest aldığım için tekrar kuruyor,nemlendirici sürüyorum beş vakit😅

Evim savaş alanına döndü :KK43: dünden beri küçük kızım sürekli ağlıyor doktora götürdüm sebep bulamadı bişeyi yok dedi. Sadece kucakta ayakta gezince susuyor. Öyle uyuyor. Bu kadar huzursuz hiç olmazdı. O yüzden dün ve bugun hiç bişe yapamadım. Şu an düzeldi gibi böyle uyursa sabah başlarım temizliğe ödevleri yapamadım ama hafta içi yaparım telafi olarak:)
Büyüme atağı olabilir canım,o zaman da çok ağlıyorlar

X