Düzenli Evimiz & Hayatımız

benim saçımda şu an hindistan cevizi yağı var.
birazdan banyoyu elden geçirip kendimi de citileyip cikacam
yatmadan maske yapcam. bakım yapmak isteyen avratlara duyurulur.
isteyen katılsın efenim
Ah bi de ben hindistan cevizi alabilsem ,organikleri 70 80 lira burda saçıma taktım bu ara,bi de kıvırcık olduğumu keşfettim,tabi saçımı yakıp içine çıçtıktan sonra

Son düzenleme:
Ah bi de ben hindistan cevizi alabilsem ,organikleri 70 80 lira burda saçıma taktım bu ara,bi de kıvırcık olduğumu keşfettim,tabi saçımı yakıp içine çıçtıktan sonra

kıvırcık saça bayılırım maliiii
Hindistan Cevizi yağı olan saç maskeleri varmış. bulamazsan onlardan al ya. 70 80 çok

kıvırcık saça bayılırım maliiii
Hindistan Cevizi yağı olan saç maskeleri varmış. bulamazsan onlardan al ya. 70 80 çok
Geçen hafta dermokilin hindistancevizli saç maskesini aldım 25 liraya, baya iyi geldi saçıma.bizim markette var küçücük kavanozda ama 37 lira.ama çabuk biter sanırım o yüzden yanaşmıyorum ona

Yatakları topladım evi havalandırdım
Kahvaltı hazırladım cıkanları elimde yıkadım makinayı boşalttım
Ütü yaptım bir saat
Mutfağı holü oturma odasına süpürdüm
Şimdide kahve içiyoruz eşim beyle

Eklentiler

• DSC_5281.JPG
    66,3 KB · Görüntüleme: 19
Geçen hafta dermokilin hindistancevizli saç maskesini aldım 25 liraya, baya iyi geldi saçıma.bizim markette var küçücük kavanozda ama 37 lira.ama çabuk biter sanırım o yüzden yanaşmıyorum ona

en çok hindistan cevizi yağı mi iyi geliyor malim

ben de iki kez saçıma bakım yaptım. ikisi de hindistan cevizi yağiydi

ama yumuşattı sanki:)
çok kötü olmuştu artık
Ya kullananlar hep yumuşattı falan diyo,bi de çok güzel nemlendiriyomuş,benim saçların boyları uçları aşırı kuru, ben de meraktan kullanmak istiyodum

Ben ödevi yine yapmadim esimin görevi netlessin onun valiziyle uğraşıcam ondan kendimi yormuyum dedim (bahanem hazir )

Ama giysi dolabının üstünü süpürgeyle çektirip sildim (esime yaptirdim). Ne kadr tozlanmis
Bide bazanin altini süpürdüm
Bide mutfagi topladim
Haa bide camasir yikayip astım
Yine bayagi bisey yapmisim dimi?( JES yapmissin de şanimiz yürüsün)
Yemek hazirligi da yaptm sadece firina atcam birazdan. (Ayran aşı, fırında az yagli sebze)

Öyle bi yazmışsın ki öğretmen anlamasın diye puntoyu büyütüp sayfayı dolduran bebeler gibi ama bence bizim kulvarda baya baya şey yapmışsın

Ya kullananlar hep yumuşattı falan diyo,bi de çok güzel nemlendiriyomuş,benim saçların boyları uçları aşırı kuru, ben de meraktan kullanmak istiyodum

yani saçımı toplarken bile dolaşıyordu kurulduktan çalı gibi olmuştu malim. saçlarım belimde hemen hemen kalçaya kadar indi.
inşallah fayda görürsün. benim süpürge bile saç gibi olduysa

@salı günü evime geçeceğim inşallah daha aktif olacağım annelerin evindeyim bu hafta orayı dip köşe yapıyoruz şarj sıkıntısı da yaşıyorum Nego cumm o yüzden giremiyorum pek

yani saçımı toplarken bile dolaşıyordu kurulduktan çalı gibi olmuştu malim. saçlarım belimde hemen hemen kalçaya kadar indi.
inşallah fayda görürsün. benim süpürge bile saç gibi olduysa
Yaa ne güzel maşallah , çok severim uzun saçı ama benim en uzun saçım kürek kemiğimin üstüdür daha fazla uzamıyo,daha doğrusu dayanamayıp kestiriyorum uzamasını beklemek çok sıkıyo beni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…