Düzenli Evimiz & Hayatımız

şimdi nevresim geçirip çamaşır asıp çamaşır katlicam negom😁
daha önce yaptıklarımı yazmıştım. sonra yemek yaptım, oğlanla oyun oynadım, sofra kurup kaldırdım. kahvemi de bitirdim gidiyom

Aktif Lora Aktif Lora dan hala ses yok temizlik yaparken kayboldu galiba🙄

yaaaa severim ama birazcık acı oluyo ya:KK70::KK70:
59. bölümü unutmusum ben. yav neydi o öyle:KK70: o burhan tam bir kara kediymis:KK70::KK70:
Eveliği mi? Mayahoş oluyor,biz onu sebzeli bulgur pilavı yapar eveliğe sarar sarar yeriz birde😁
Burhan tam bir sinsi,gıcık,antipatik. Bu aralar birilerinin haline çok benziyor🤣🤣

yataklari topladim
nevresimleri attim makinaya
sofrayi topladim mutfagi temizledim
buzdolabini sildim
mutfagi süpürüp silip ciktim
yikananlari astim
banyo dolabini sildim düzenledim
balkonlari yikadim
cocuklarin dolabini döktüm
kücülenleri ayirdim ütülenecekleri ütüledim
6 gömlek 3 kumas pantolon 4 normal pantolon ütüledim
evi süpürdüm
esim sildi toz aldi
banyoyu temizledim lavobolari ovdum. yeter bittim yemeğe hal kalmadi 🤕

Eveliği mi? Mayahoş oluyor,biz onu sebzeli bulgur pilavı yapar eveliğe sarar sarar yeriz birde😁
Burhan tam bir sinsi,gıcık,antipatik. Bu aralar birilerinin haline çok benziyor🤣🤣

aynen yoğurtsuz yiyemiyorum ben onu😁
bu hafta pazardan alıp sarayım inşallah:)

burhan sonradan biraz çekilir bı tip haline gelmiş de o dediğin birilerini Nutella kavanozunda kırk gün bekletsen bile gideri yok negom:KK70::KK70:

aynen yoğurtsuz yiyemiyorum ben onu😁
bu hafta pazardan alıp sarayım inşallah:)

burhan sonradan biraz çekilir bı tip haline gelmiş de o dediğin birilerini Nutella kavanozunda kırk gün bekletsen bile gideri yok negom:KK70::KK70:
Bizde sarımsaklı yoğurt döküyoruz tabi önce tereyağ😁
A ha ha ben sarelle severim üstelik:KK70::KK70:

Aktif Lora Aktif Lora
images.jpeg.jpg

Eklentiler

• indir.jpeg.jpg
    indir.jpeg.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 16
Afiyet olsun😍
Kim diyor onu çooocuğuuum,örttmen hasta olunca bayrağı çekirgeler devralıyor:KK53:
Aaa öyle miydi ben olayi cok yanlis anlamisim gitti koca gün görüyo musun:olamaz:
Ama sporumu yaptim hem de jillian:KK8: ayy su lavabolari iki dk da silsem iyi olcak ama daha yemek yapılacak falan amaan neyse yarin sabah artik:KK69:

X