Düzenli Evimiz & Hayatımız

Format atsan canım yoksa donanımsal bir problem mi ?

İnşallah ciddi bir şey yoktur canım benim kızın damarları çok ince azıcık ishal filan olsa hemen götürüyorum serum bağlayamıyorlar damar bulunmuyor bulunan patlıyor bebekken kanında enfeksiyon çıktı damardan antibiyotik verilecekti normalde bütün gece uğraşıp damar yolu açamadılar mecbur şurup verip eve gönderdiler
Nedenini hiç bilmiyorum ki canım formalık bir şey yok gibi belki eski diyedir teknolojik ürünler çabuk eskiyor

Format atsan canım yoksa donanımsal bir problem mi ?

İnşallah ciddi bir şey yoktur canım benim kızın damarları çok ince azıcık ishal filan olsa hemen götürüyorum serum bağlayamıyorlar damar bulunmuyor bulunan patlıyor bebekken kanında enfeksiyon çıktı damardan antibiyotik verilecekti normalde bütün gece uğraşıp damar yolu açamadılar mecbur şurup verip eve gönderdiler
Oyy kıyamam ya zaten en korktuğum şey cocuklara serum verilmesi ya cok zor oluyor durmuyorlar, keske hic mecbur kalmasak. İnsallah yarın olmaz bişey aklım kızımda uyuyamıyorumda. Ne zor iş cocuk büyütmek insan kendinden vazgeçiyor..

N nnnadal Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu yemin ederim sayfanın gururusunuz saat kaçta gelirseniz gelin topikde konuşulan tüm sayfaları okuyorsunuz 😂👏🏻👏🏻 bi bakıyorum gece gece 25 bildirim tamam anlıyorum ki gelmiş kızlar 😆 Bugün nego kaptan size iki madalya ayarlasın diyelim de 😬😬
Canım çok sık gelemiyom hepsini okumak istiyorum ama okumaya çalışırken anı kaçırıyorum bugün sabahtan beri koltukları sildim diyecem bir türlü diyemedim ya uff daha 8 sayfa var okunacak😘🤣🤣

Günaydın ❤🍀
Mutlu haftasonları 💚

e0f62f3aa5d53fec6cf190caa74dee28.jpg

Yaptıklarımı Yazıyım o kadar yaptım yani 😀😀

🎈Yatakları topladım evi havalandırdım
🎈Kahvaltı hazırladım topladım bulaşıkları makinaya dizdim
🎈Halıları fırçaladım
🎈Evi süpürdüm
🎈Vileda yaptım
🎈Toz aldım pencerede önlerini sildim
🎈Tuvaleti yıkadım lavabosunu ovdum
🎈Banyoyu yıkadım lavabosunu ovdum klozeti yıkadım,deterjanlar banyo dolabında orayı düzenledim
🎈Mutfağın tezgahını camasir suyuyla temizledim
🎈Çaycıyı limon tuzuyla kaynattım
🎈Ocağı fırını detaylı temizledim
🎈Yağdanlıkları temizledim, baharatlıkları yıkadım
🎈 Yemek yaptım yedık bulaşıkları makinaya dizdim, cay içtik mutfak toplu
🎈 Kızımın arkasından koşturuyorum tabi dağınıklık toplama heran. Bide kızım iki gündür ishal kusuyor ya canım sıkkın 😏😏
Geçmiş olsun kızına

Canım çok sık gelemiyom hepsini okumak istiyorum ama okumaya çalışırken anı kaçırıyorum bugün sabahtan beri koltukları sildim diyecem bir türlü diyemedim ya uff daha 8 sayfa var okunacak😘🤣🤣
Nerdesin sen ya hu önceden gelirdin çokca

Ahh Ben buzdolabını dün sildim temizledim tv ünitesini temizlerim ihtiyacım vardı zaten

Çekmeceleri çocuklar karıştırıyor diye boş hiç bişey yok. TV yi sehpahı da yeni sildim oturdum içime doğmuş :KK70:

X