Düzenli Evimiz & Hayatımız

İyi geceler kızlar, bugun çocukları babaları alacaktı bende biraz gezeyim diye düşünüyodum. Oğlum çok ısrar etti anne bizle gel diye. Parka gideriz dşye düşündüm. Kabul ettim sonra nasıl olduysa pikniğe gidelim dediler. 2aydır ilk defa konuştuk uzun uzun. Hep konuşursak kalbime yenik düşmekten korkuyodum. Öyle de oldu. Affedemiyorum ama bi yandan da çok istiyorum. Şimdi diğer oda da uyuyor. Bi yandan kendşme kızıyorum diğer yandan bi şans ver diye kendimi ikna ediyorum.
Bugun hiç bi iş yapmadım makineyi bile boşaltmadım

Olay ne bilmiyorum ama affetmesi ağır bişeyse bence affetme ben bi kez yapanın tekrar yapacağını düşünenlerdenim. Kendini de üzme yıpratma hiç

İyi geceler gelemedim pek. yasaklar bittince iş durumunda yoğunluk oluştu ve bu hafta öyle bitecek gibi görünüyor. sabahları çok erken çıkıp gece geç dönüyorum 3 gündür eve yemekte yapmadım yakında evdekiler beni kovmasa iyi
Bu akşam mutfak toplu, bulaşık makinesi çalışıyor şu an, makinede çamaşırları ayarladım düğmesine basılacak kuruyanları katlayıp kaldırdım en azından hafta sonuna birikmesin hepsi....

Aklımda sizde kaldı düzenli hatunlar nasılsınız umarım keyifleriniz yerindedir

Ben de memlekete gitmeden bi daha bi girsem dip bucak diyorum buluşalım yarın marantonlarda

İyice çürüğe çıktın sen

O çörekleri yedin mi naptın
He ya bugün de başka dert çıktı her gittiğimde yeni bişi edinip dönüyorum

oo hemde ne yemek bi tanesi de sığmadı borcama onu da açtım tavada çevirdim çörekler fırında pişerken önce onu hüplettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…