Düzenli Evimiz & Hayatımız

Sorma ya tarif delisi yemek videosu izlesem hemen gelip anne hadi yapalım diyor peki yiyiyor mu?asla
benimki de öyle nefis tariflere bakacağım diyor milletin çocuğu youtubedan çizgi film bakar benimki nefis yemek tariflerinin uygulamasından videolu tarif bakıyor genel olarak oyun oynarken bize sultan sarması yapıyor hamur yoğururum dalar hamura boks mu yapıyoruz diye

Ay çok tatlı ya maşAllah

Bende bu kafada olduğum için bir türlü devam ettiremiyorum
Kizlar mükemmelliyetcilikten oluyo iste. Ben de cogu konuda öyleyimdir hayatimda ya hep ya hic ya siyah ya beyaz gri yoktu. Ama beslenme konusunda oturttum biraz da olsa. Bi cikolata yemekle bi kahve içmekle sagliksiz beslenmis olmayiz aksine bunlari tamamen hayatimizdan. cikarirsak sagliksiz olur.. çünkü sadece ot yemek degil zevk de almak gerekiyo. Gecen sene kilo verirken mutlaka kacamak yapiyodum bile isteye öbür türlü dha cok gozumuz kalıyo çünkü. Krize girip 1 paket cikiletayi yemektense kahvenin yanina 2 kare koyup onu (yavas yavas) yemek daha mantikli

Yaaa süper bayıldım aferin ona

Çok haklısın canım,benim ya hep ya hiçi bırakmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…