Düzenli Evimiz & Hayatımız

En güzeli onu yıkamak bi ölüm zaten. Eski evde bizim de yoktu. Ne klozet ne lavabo dümdüz banyo foşur foşur yıka çık. bizim olsa ev söktürürdüm ben de. kızla beraber sığamıyoruz üstümüze inecek bi gün :olamaz:
Yok ya ben seviyorum eski evimde vardı,her yer ıslanmıyor en azından.Duş perdesi sevmiyorum bende hiç

Ben sadece senin mesajlarını arattım baktım canım sonrasında öncesinde ne konuştunuz bilmiyorum . Bilmiyorsun sandım ben😘😘

evet bebek adımlarıyla yavaş yavaş ilerlemek başarı getiriyor. Ben bi anda koşmaya başladığım için yuvarlanıp gidiyorum :KK70: oysa herkese söylediğimin tam tersini yapıyorum işte terzi sökük misali :KK70:
Bende bu kafada olduğum için bir türlü devam ettiremiyorum😑

Oyy çok ağrır o
Kızımda olduğumda ağrımıştı ordan kalmış benim de aklımda
Olsun kolunu sakın bugün çok hareket ettirme,bir hafta çekersin sonra o ağrıyı.
Çiçek gibi evin nesi var
Dip köşe yaptım şükür cuma günü şöyle bi temizlik yapsam yeter aslında da süpürge tutacaktım Bugün sözde daha kalsın ne edeyim

Yok ya ben seviyorum eski evimde vardı,her yer ıslanmıyor en azından.Duş perdesi sevmiyorum bende hiç
Duş perdesi kullanmadım bilmiyorum. Bizim ıslanıyor ya çocukları yıkarken mahvoluyor her yer. Büyük oğlan çıkarken sanki timsah çıkmış gölden yine aynı iş bi de dediğim gibi kızı yıkarken sığamıyoruz. Anca iş gibi geliyor bana 🙈🙈 belki kocaman jakuzili falan bişey olsa severdim 🤣🤣

Bende şişeyi almışım elime içicem inşallah
Fuse tea şişesi vardı evde ona doldurdum pek hoşuma gitti içtim hepsini :KK70: :KK70:
Bi tutam kessek nolur hepsinden değilde:) minnağım keltoşta çok saçımız yok zaten:)) büyük kızımın saçları da çok ince ama oda kestirmez
Benim kızın saçları da 2 tutamdı bebekken. 9 aylıkken sıfıra vurdum evde gürleşti. Ama 1 yaşından büyükse yapma. Etkileniyorlarmış. Öyle duymuştum

X