Düzenli Evimiz & Hayatımız

Bugün telefonu çok elime alamadım ama farkında olmadan ödevleri yapmışım çünkü neden olmasın 🤣🤣 banyodaki kovayı tabureyi terlikleri lavaboyu fıskiyeyi boruları lavaboyu çamaşır suyu ile ova ova temizledim. Şimdide oyuncakları toplamaya çalışıyorum yarın Allah nasip ederse yola çıkıcaz
Hayırlı yolculuklar,kazasız belasız inşaallah

Hayırlı akşamlar kızlar 🌹
Bugun mutfağım yine kaldı çünkü doğum günü piremsesi olmak bunu gerektirir :KK8:
Eşim pasta almış, görümcem bizdeydi o da pasta yapmış, tam da diyete başladığım gün tatlı yağmuruna tutuldum yarabbim bu nasıl bir nefs sınavı..
Ama boyle olacağini önceden tahmin ettiğim için detaylı olamasa da temizlik yaptım.
🌿 Mutfağın tezgah ve ocağını sildim, davlumbazı yağ çözücüye bastım.
🌿Banyonun yerlerini sildim, dolabını çamaşır suyuyla sildim.
🌿Kovaları yıkadım ama terlikleri yıkamadim, hepsini bir makineye atacağım yarın.
🌿Oğlumun kıyafetlerini katladim yerleştirdim. 🌿 Bir posta çamaşır yıkadım bir posta da kuruladim.
🌿Bulaşıkları yerleştirdim,
🌿Dersi sekize aldık bugün, ona girdim şimdi bitti o da.
Doğum günün kutlu olsun canım.Sağlıklı,hayırlı yaşların olsun🤗

İyi şükür sen nasılsıın ? 😊 hipofiz bezimde kitle var benim normalde yılda bir mr çektirmem lazım pandemiden çektiremedim 2 yıla yanaştı bu ara tek taraflı gözümden ağrı vuruyo acildeki doktorlar hipofiz bezinden şüphelendiler ona bi gitcem gelcem. İçim rahat başka bi şikayetim yok şükür ama kontrol maksatlı
Aldım cevabımı tamam😊 inşaallah ilerlememiştir

X