Düzenli Evimiz & Hayatımız

Haftaya musluk M Musluk Suyu

images

Bileziği kaçırdım mı geç kaldım yazmakta, aslında baya da iş yapmıştım :confused:

🎈 Sabah annemler vardı ablamı da çağırdım güzel bi kahvaltı hazırladım topladık bulasıkları ablam Dizdi makinaya mutfaga süpürge tuttu onlar gidince giriştim işlere 😊

🎈 Dünden Kuruyan çamaşırları katladım yerleştirdim
🎈 Evi dip köşe süpürdüm havalandırdım bol bol
🎈 Nevresimleri yıkadım astım
🎈 Vileda yaptım, toz aldım aynaları sildim
🎈 Tuvaleti Banyoyu bol çamasır suyuyla yıkadım Lavaboları, klozeti ovdum
🎈 Ocagı Fırını detaylı temizledim
🎈 Yemek yaptım karnıyarık bulgur pilavı
🎈 Yedik bulasıkları makinaya dizdim yıkandı az önce yerleştirdim
🎈 Çaya da kvgil geldi çıkanları elimde yıkadım
🎈 Mutfak dolabını da dışından bi tur sildim mutfagım toplu şimdi bi kahve yaparım yoruldum yine

Almadan evlenmem diyecektin daha o gelmez sen onu unut bacım bu arada evde el değmedik yer bırakmamışsın ellerine sağlık yarına işin kalmamış
Aynen bencede gelmez artık 😂😂 Sagol canım, öyle oldu valla yarına yemegim de var işimde yok kızı uyutup keyif yapmayı düşünüyorum insallah 😊😍

Ay bugün hiç giremedim buraya kaç gündür takip edemiyorum :KK43:
Bizim oglanin huysuzlugunun sebebi belli oldu, hasta oluyor herhalde dünden beri sesi kısık :KK43: napicam hiç bilmiyorum kala kaldım.

Bugün yapilanlar:
✨Camaşır yıkadım,
✨ Lamba düğmelerini sildim,
✨ Buzdolabını sildim,
✨ Dış fırçası kabini temizledim,
✨Evi supurdum,
✨Salonda TV ünitesi, konsol ve aydınlatma tozunu aldım.
✨Yasinlerimi okudum,
Ve Kur'an okuma derslerime başladım 😌 bugün ilk dersi yaptık.
Geçmiş olsun evde grip ilacı varsa ver istersen olmadı sağlık ocağına falan götürürsün. Kuran dersinde hayırlı olsun inş ❤️

Dersim'in olmadığı günler daha mı yoğun oluyo yoksa ben mi her şeyi o güne sikistiriyorum 😭😭

🌺Tüm ev toplandı
🌺Süpüruldu,silindi
🌺WC yıkandı
🌺Ppirzler silindi
🌺kahvaltı yapıldı,toplandi
🌺ödev yaptırıldı
🌺oyun kynandii
🌺uyumusum kızımı uyuturken🤭
🌺akşam yemeği hazırlanıp yendi,erken olduğu için sokağa çıkıldı
🌺çocuklar ve kendimi aklayip pakladim gelince Bonus Bonus dün yapamadığım bakımı da yaptım🤭
🌺çocuklari uyuttum sizmamak için evde turlarken bunları yazdım Ahan da yatıyorum🙈
Nego Nego mm 1 kutusunu u verecen miii🤭😂😂

X