Düzenli Evimiz & Hayatımız

Gercek degil miydi zateeen:KK57:

Dermişim :rolleyes:
🤣🤣 images.jpeg-24.jpg
kız geçen ay bana altın liralı bilezik yolladıydın da kimseye söyleme ha demedimiydin sen:sus: aaa kaçırdım bak:eek::KK45:
Karıştırma ortalığı sus aramızda🤣
Bir kuruş da nasıl güzel gorunuyo😂😂çok beğendim😂😂
Yüce gönüllü olmak böyle bir şey😅
Günaydın🌺🌺🌺
6dan önce kalktım,namaz ve Kur'an derken kızım uyandi yarım saat geçmeden😭 güya kitap okuyacaktimm🤭 şimdi oğlum dersteyken maratona basliyiciimmm,var mı gelen🤩
Kolay gelsin
Olur ama altın kemer isterem bu sefer :KK45:
İnce bele kemer daha ucuza gelir taaam

Müneccim olmadığıma göre değil mi hanımlar,yazmadan önce yapılanları tahmin etmek gibi bir yeteneğim yok:olamaz::rolleyes: sonradan yazan olur ona göre ben ne yapacağımı bilirim zaten.
Motivasyon amaçlı yaptığım bir şeyin daha sonuna gelmek istemiyorum lütfen.Vaktinde bilezik yüzünden sıkıntılar yaşanmıştı:confused::confused:
Nasıl yani siz banamı ters çıkıyorsunuz şuan,görmemeniz normal çünkü geç saatte yazmış tebrik amaçlı cevap yazdım ben farkındaysanız

Dıt dı dı dıttttttt🔊🔊🔊🔊🔊
Günün hamaratına bilezik tamamen motivasyon amaçlıdır(sanaldır :confused:)
Akşam 10 a kadar yaptığınız işleri yazmış olursanız ona göre hediyemi takdim ederim:rolleyes:
Germeyelim,gerilmeyelim gözünüzü seveyim,lütfennnn:rolleyes:
Maksat eğlence olsun,işimizi yaparken tatlı bir rekabet olsun,monotonluk olmasın:KK28:
Hadi elinize,belinize,boynunuza kuvvet,ışıldasın evler:KK37:
a72745467b50d25c3adac51d1d87ad56.jpg

kk birinci noteri kk birinci noteri
terliksuu terliksuu
Bonus Bonus
Aktif Lora Aktif Lora
M Musluk Suyu
pawlover pawlover
M merve_eymen
Saricivcivcikcik Saricivcivcikcik
Ataayemi zeynepyu Ataayemi zeynepyu
UcanSupurge UcanSupurge
malipina malipina
@morkagit
Ayla- Ayla-
Limonsuzzcay Limonsuzzcay
Birtekefem Birtekefem
N nnnadal
A Anka
S Suskunhanim
BereliPenguen BereliPenguen
Aloben Aloben

Ödevler güzel buzdolabının ihtiyacı var ama çarşamba günleri pek iş yapamıyorum ben diğer ikisini alayım dolap aklımda dursun yapabilirsem gece onuda yaparım
Ben fethedemiyorsam demek
:skandal:olur mu kuzum sadece yazmaya fırsat bazı işleri sırf senin gözüne gireyim diye yapıyom gıııhh:KK60:
Müneccim olmadığıma göre değil mi hanımlar,yazmadan önce yapılanları tahmin etmek gibi bir yeteneğim yok:olamaz::rolleyes: sonradan yazan olur ona göre ben ne yapacağımı bilirim zaten.
Motivasyon amaçlı yaptığım bir şeyin daha sonuna gelmek istemiyorum lütfen.Vaktinde bilezik yüzünden sıkıntılar yaşanmıştı:confused::confused:
Ayyy kızdı kaptan canım benim için sorun yok zaten senin bana en büyük hediyen evime yaptığın dokunuşlar oldu ben bu topiğe geldiğimden beri daha düzenli daha planlı oldum bunu eşim bile farkediyor eskidende hiç oturmuyordum ama görünürde birşey olmuyordu şimdi akşam olunca içim daha rahat uyuyorum 😘

:KK55:Ödevler güzel buzdolabının ihtiyacı var ama çarşamba günleri pek iş yapamıyorum ben diğer ikisini alayım dolap aklımda dursun yapabilirsem gece onuda yaparım

:skandal:olur mu kuzum sadece yazmaya fırsat bazı işleri sırf senin gözüne gireyim diye yapıyom gıııhh:KK60:

Ayyy kızdı kaptan canım benim için sorun yok zaten senin bana en büyük hediyen evime yaptığın dokunuşlar oldu ben bu topiğe geldiğimden beri daha düzenli daha planlı oldum bunu eşim bile farkediyor eskidende hiç oturmuyordum ama görünürde birşey olmuyordu şimdi akşam olunca içim daha rahat uyuyorum 😘
Verdin gazı tabi gönül almakta marifet falan:bicak:geldiğimin 2 günü geri gidiyorum

Ödevler güzel buzdolabının ihtiyacı var ama çarşamba günleri pek iş yapamıyorum ben diğer ikisini alayım dolap aklımda dursun yapabilirsem gece onuda yaparım

Anlayışın için teşekkür ederim 🤗
Zamanında böyle sorunlar çıktığı için belirtmek istedim hepsi bu😘
Güzel dönüşümlerine çok mutlu oldum maşallahh💜

X